Systemy alarmowe i monitoring Transys – instalacja systemów alarmowych i monitoringu. | Videodomofony analogowe i cyfrowe IP montaż, konserwacja.
Montujemy i konserwujemy domofony analogowe i cyfrowe takich producentów jak ACO, BCS, Vidos, Commax. Tylko sprawdzone i bezawaryjne urządzenia. Transys.pl
videodomofony, videodomofon, montaz videodomofonu,
18
page,page-id-18,page-child,parent-pageid-9,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
baner-cenik-videodomofonow

Videodomofony

Wideodomofon podobnie jak domofon jest „pierwszą linią zabezpieczenia”. Zatrzymany nie chciany gość już na wysokości ogrodzenia pozwala nam uniknąć nie koniecznie miłego spotkania oko w oko. W porównaniu z domofonem przy wideodomofonie mamy dodatkowy przywilej zweryfikowania gościa poprzez kamerę zainstalowaną brzy furtce.

Przy wideodomofonach jak i innych systemach wyselekcjonowaliśmy kilku producentów, którzy mimo iż nie są najtańsi gwarantują niezawodność, możliwie niską awaryjność i sprawny serwis urządzeń. Należą do nich CAME, COMMAX, VIDOS (COMPETITION) oraz ACO.

Przedstawiamy przykładowe kompletacje urządzeń videodomofonowych.

Came
Vidos
Commax
ACO

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress