Siedlce

Montaż systemów alarmowych i monitoringu Siedlce

Instalacja alarmów, kamer, domofonów, wideodomofonów, automatów do bram

system alarmowy satel integra, montaż satel integra, instalacja satel integra
Prima-LCD Genevo prima montaż Genevo Instalacja Genevo alarm genevo
Klawiatura PRF-LCD Satel Perfecta

Montaż instalacji  systemu alarmowego

Siedlce to miasto, w którym wykonujemy dużą ilość instalacji alarmowych. Zarówno w nowym budownictwie jednorodzinnym jak i firmach oraz instytucjach publicznych. Ale Siedlce to również teren naszego działania w zakresie serwisów, napraw i konserwacji systemów alarmowych montowanych przez inne firmy w tym agencje ochrony. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam na obsługę praktycznie każdego rodzaju systemu alarmowego.

Jeśli chodzi o nowe instalacje systemów alarmowych to proponujemy rozwiązania polskiego producenta firmy Satel. Obecnie chyba z największym wyborem sprzętu do systemów antywłamaniowych. W zależności od rodzaju obiektu i wymagań inwestora dobieramy odpowiedni system. Od najbardziej zaawansowanych Satel Integra, przez mniejsze, ale równie funkcjonalne Perfecta czy Versa. Po te najmniejsze jedno i dwu czujnikowe systemy zazwyczaj w małych lokalach handlowych CA-5. W mieszkaniach w bloku często przez klientów są wybierane niewielkie bezprzewodowe systemy Satel Micra.

Oprócz systemów Satel w naszej ofercie nowych instalacji klient może wybrać system również polskiego producenta firmy Genevo. Jest to system uniwersalny. Od małego lokaliku czy mieszkania po rozbudowane systemy domów czy firm.

Jako uzupełnienie naszej oferty systemów alarmowych proponujemy jeden z bardziej stabilnych systemów na światowym rynku systemów alarmowych. Obecnie z najbardziej zaawansowanym technologicznie systemem bezprzewodowym zarówno jeśli chodzi o zasięg jak i oszczędność w zużyciu baterii. Są to urządzenia firmy DSC z seri Neo.

 

Wszystkie nasze systemy w standardzie przygotowane są do podłączenia monitoringu dowolnej agencji ochrony. Zawsze też proponujemy urządzenia, które powiadomią bezpośrednio klienta o tym co się dzieje w obiekcie szczegółowym komunikatem SMS lub Push, oraz pozwlają na  zdalna obsługę z urządzeń mobilnych typu tablet czy smartfon.

Systemy alarmowe zawsze dobieramy pod indywidualne potrzeby klienta. Oprócz podstawowej funkcji jaka jest powiadomienie o włamaniu lub jego próbie zanim nastąpi mogą być również: informacje o wykryciu gazu, czadu dymu. Powiadomienie o wykryciu zalania woda i ewentualnym na skutek tego zakręceniu elektrozaworu wody. Powiadomienie o wykryciu gazów usypiających. Sterowanie roletami, oświetleniem czy innymi urządzeniami.

Montaż instalacji systemu monitoringu

Do systemów monitoringu kamer stosujemy urządzenia trzech producentów. Są nimi Dahua, BCS, i CMR. Az trzech dlatego bo wzajemnie uzupełniają się w ofercie. Często bywa, że w instalacji zachodzi potrzeba zastosowania różnych urządzeń czy to ze względów kolorystyki obudów, czy akcesoriów niezbędnych do instalacji. Wszystkie trzy firmy wyselekcjonowaliśmy z trzech powodów. Stosunku jakości do ceny, niskiej awaryjności i autoryzowanego serwisu w naszym kraju. Często firmy sięgają po produkty z własnego importu z dalekiego wschodu przez co mogą zaproponować niższą cenę instalacji. Niestety jednak jeśli urządzenie ulegnie uszkodzeniu i zachodzi potrzeba naprawy w serwisie, okazuje, ze takowy nie istnieje, albo trzeba to gdzieś wysłać i poczekać kilka miesięcy na powrót. Zazwyczaj wtedy firma instalująca to urządzenie zapada się pod ziemie, a klient zostaje z problemem sam, co z reguły kończy się zakupem kolejnego urządzenia. Dlatego my nie praktykujemy importu, a zaopatrujemy się u oficjalnych dystrybutorów n Polsce. Przez co zawsze odbieramy telefon i w razie serwisu szybko urządzenie może zostać naprawione.

Co do parametrów i jakości urządzeń to na dzień dzisiejszy najbardziej podstawowym, a zarazem zupełnie wystarczającym jakościowo do podglądu posesji np. wokół domu jest system w rozdzielczości 1080P czyli FullHD. Oczywiście jeśli klient wymaga większej szczegółowości obrazu lub jakiejś jego analityki, w naszej ofercie znajduję się kamery do rozdzielczości 4K i zarówno specjalnych warunków pracy jak i zaawansowanej analityki obrazu typu rozpoznawanie tablic rejestracyjnych czy zliczanie osób lub rozpoznawanie twarzy. 

Nasze systemy monitoringu po podłączeniu do internetu pozwalają na podgląd na żywo jak i nagrań na tablecie lub smartfonie.

instalacja monitoringu dahua montaz serwis kamer
wideodomofon z czytnikiem linii papilarnych

Montaż instalacji automatyki wjazdowej, domofony i wideodomofonu

Nasza oferta odnośnie automatyki wjazdu, zarówno dla bram przesuwnych jak i skrzydłowych czy garażowych skupia się na urządzeniach włoskiego producenta, firmy Came. W ciągu kilku lat metodą selekcji odrzuciliśmy urządzenia kilku innych producentów automatyki wjazdowej zostając jedynie przy Came jako najbardziej według nas niezawodne i bezproblemowe w codziennej obsłudze.

Wideodomofony w naszej ofercie to Vidos, Commax zarówno analogowe jak i cyfrowe oraz coraz częściej wybierane przez klientów jednak droższe wideodomofony IP Dahua i BCS.

W naszej ofercie znajdą Państwo również system inteligentnego budynku Fibaro, który w integracji z systemem alarmowym Satel Integra daje na prawdę duże możliwości sterowania budynkiem i jego różnego rodzaju funkcjonalnościami.

silownik do bramy przesuwnej, came bx. automat do bramy came bx,

Na wszystkie nasze usługi i urządzenia udzielamy minimum 24 miesięcznej gwarancji. A w niektórych przypadkach  możliwość wydłużenia jej nawet do 5 lat.

możliwość wydłużenia gwarancji do 5 lat

Zapraszamy do kontaktu

Montaż systemu alarmowego Satel, Genevo, DSC Siedlce. Instalacja alarmu Siedlce. Montaż instalacji alarmowych Siedlce. Systemy alarmowe i monitoring montaż, serwis, konserwacja Siedlce. Satel Integra, Satel Perfecta, Satel Versa, Satel Micra, genevo Prima Siedlce. Serwis systemu alarmowego, serwis kamer, serwis monitoringu kamer. Montaż kamer, montaż instalacji monitoringu Siedlce. Montaż domofonu, instalacja wideodomofonu. Automat do bramy, automatyka bramy wjazdowej Siedlce. Alarmy domowe, alarm do domu, mieszkania, firmy. Kamery do domu, sklepu, firmy. Podgląd kamer na telefonie, Obsługa alarmu przez telefon. Firma instalacyjna, firma instalująca alarmy i kamery. Instalator systemów alarmowych. Kamering, okamerowanie.