Konserwacja systemów alarmowych i kamer, przeglądy okresowe

Przeglądy okresowe jak i konserwacja systemów alarmowych czy innych systemów takich jak monitoring czy automatyka wjazdowa jakoś w naszym kraju traktowane są po macoszemu. A to przecież podczas regularnych przeglądów urządzeń wyłapywana jest ponad połowa usterek. I dzięki przeglądom konserwacyjnym nie dochodzi do kosztownych i poważnych awarii. Absolutnie nie należy jednak popadać w skrajności i robić przeglądy regularnie co 3 miesiące lub gorzej raz w miesiącu. O ile są przypadki, gdzie jest to wymuszone jakimiś dodatkowymi czynnikami, to naprawdę takie obiekty należą do rzadkości.

Jeśli Państwa system alarmowy podłączony jest do monitoringu jakiejś agencji ochrony, to jest wielce prawdopodobne, że macie Państwo w umowie zapis, że raz w miesiącu przyjazd patrolu na zdarzenie jest darmowy. Sugerujemy w takim przypadku na wykorzystanie tego jednego podjazdu załóg właśnie na testy sygnalizacji alarmowej, a przy okazji weryfikację zapisków umowy odnośnie czasów na interwencje załóg. Zachęcamy do samodzielnego testowania systemów, wtedy przeglądy konserwacyjne, jeśli nie są wymagane z jakiegoś powodu częściej, mogą odbywać się raz do roku, ewentualnie co 2 lata (przecież samochód jest poważniejszym urządzeniem, a wymaga się jego przeglądu raz do roku).

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą przeglądu lub weryfikacji poprawności działania i konfiguracji systemów: alarmowego, telewizji dozorowej czy automatyki wjazdowej zapraszamy do kontaktu.

Konserwacja alarmu i kamer

Tel. 602657469

email: info@transys.pl

Przeglądy systemów oraz usługi typu konserwacja alarmu i kamer prowadzimy w większości woj. mazowieckiego.  Obsługujemy takie miejscowości jak:  Warszawa, Legionowo, Radzymin, Wyszków, Pułtusk, Łochów, Węgrów, Sokołów Podl., Siedlce, Kałuszyn, Mińsk Maz. Halinów, Sulejówek, Otwock, Okuniew, Józefów, Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Łomianki, Izabelin, Pruszków, Piastów, Babice, Piaseczno…