wycena instalacji alarmowej

Wycena instalacji alarmowych, monitoringu kamer i automatyki wjazdowej

zawsze bezpłatnie i niezobowiązujaco

Wstępna w ciągu 24 godzin, szczegółowa po zapoznaniu się z obiektem.

Jeśli potrzebują Państwo wyceny systemu alarmowego, telewizji, domofonu czy automatyki wjazdowej dla konkretnego obiektu prosimy o przesłanie projektu lub przynajmniej rzutów kondygnacji, a na ich podstawie przedstawimy kosztorys w kilku wariantach. Jeśli mają Państwo życzenie aby oferta była oparta na konkretnych urządzeniach lub urządzeniach konkretnego producenta prosimy również o taką informację. Pracujemy na sprzęcie kilku producentów więc nasza oferta może się różnić od konkurencji. Jeśli potrzebują Państwo wyceny w celu porównania ofert najlepiej jeśli przygotujemy ją na tym samym sprzęcie co konkurencja.

Kosztorys zawsze dopasowujemy do wymogów inwestora. Jeśli klient nie ma takiego życzenia, a specyfikacja systemu tego nie wymaga nie proponujemy rozwiązań ponad to co potrzebne jednak zawsze staramy się dobrać tak urządzenia aby na przyszłość była bezproblemowa ich rozbudowa, a nie całkowita modernizacja. Do podstawowego zabezpieczenia antywłamaniowego mamy bardzo duży wybór sprawdzonych systemów. Ograniczenia się zaczynają jeśli wymagania klienta są indywidualne, lub podział systemu na wiele odrębnych części (np. w budynkach biurowych wielu firm). Staramy się aby system zabezpieczeń nie był przerostem formy nad treścią. Jednocześnie wydane pieniądze nie były inwestycją w coś co mogło by być, a nie będzie wykorzystane.

Jesteśmy legalnie działającą firmą płacącą ZUS, podatek dochodowy i VAT. U nas zawsze usługa dokumentowana jest fakturą VAT jest ona również gwarancją jaką udzielamy Państwu na nasze usługi. Okres gwarancji jest zależny od wyboru urządzeń i ich producenta od 2 do 5 lat.

Mamy świadomość, że inwestycja w zabezpieczenie mienia czy to systemem alarmowym czy monitoringiem kamer nie należy do najtańszych. Jednak zawsze staramy się przedstawić kilka wariantów cenowych. Jesteśmy również elastyczni co do wytycznych klienta np. co do budżetu przeznaczonego na dane zabezpieczenie.  

Poniżej przykładowe oferty:

Cennik montażu instalacji alarmowych

przycisk więcej
cennik montażu instalacji alarmowej, cena instalacji alarmowej

Cennik montażu instalacji monitoringu

przycisk więcej
cennik montażu instalacji monitoringu, cena monitoringu, koszt instalacji kamer

Cennik montażu automatyki wjazdowej

przycisk więcej
cennik automatyki wjazdowej, cena automatu do bramy

Cennik montażu instalacji wideodomofonu

przycisk więcej
cennik videodomofonów, cena wideodomofonu

Cennik montażu instalacji domofonowej

przycisk więcej
cennik domofonów, cena domofonu,