Wypożyczalnia alarmów

Wypożyczalnia alarmów

Wypożyczalnia alarmów na czas budowy, na czas wystawy, targów. Wynajem alarmu na kilka dni, tygodni, miesięcy, lat. Nie istotne na jaki okres i do jakiego obiektu potrzebujesz system alarmowy. Przygotujemy ofertę pod Twoje oczekiwania, wymagania, cele.

 

Oferujemy systemy alarmowe od tych najmniejszych składających się z jednej czujki do rozbudowanych systemów obwodowych i zewnętrznych. Systemy z powiadamianiem na telefon, jak tez z możliwością zdalnej obsługi z dedykowanych aplikacji. To Ty wyznaczasz i decydujesz z ilu elementów ma się składać i na jak długo go będziesz potrzebował. My tylko zajmiemy się realizacją tych planów.

Systemy alarmowe chociaż nie kosztują już tak dużo jak jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu to jednak jest to znaczący wydatek. Warto spokojnie rozważyć jego zasadę działania np. czy docelowo będzie to system podstawowy na czujkach ruchu, czy może bardziej rozbudowany o strefę obwodową zabezpieczającą okna i drzwi. A może jeszcze bardziej zaawansowany z czujkami zewnętrznymi na elewacji lub w ogrodzie.

Wszystko to wymaga głębszej analizy i indywidualnego podejścia przy każdej inwestycji. Jednak jak wiadomo nie jest to temat, który skupia uwagę na samym początku inwestycji. Niemniej jednak każdemu zależy aby w jakiś sposób inwestycja była zabezpieczona przed dewastacją czy kradzieżą. I tutaj my przychodzimy Państwu z pomocą. 

Jakie są plusy wypożyczenia alarmu?

Niewątpliwym atutem jakie daje wypożyczalnia alarmów jest możliwość instalacji systemu alarmowego na określony czas bez potrzeby ponoszenia kosztów jego zakupu. Prawdopodobnie większość inwestorów i tak myśli nad zabezpieczeniem inwestycji systemem alarmowym czy monitoringu. Większość jednak nie do końca już na etapie wznoszenia ścian ma ochotę na wnikanie w niuanse techniczne i ich rodzaje. Chcieliby zabezpieczyć plac budowy czy budynek w stopniu podstawowym aby w razie czego system zadziałał i odstraszył potencjalnego złodzieja, przy okazji informując sygnalizacją o zdarzeniu np. sąsiadów.

Niewątpliwym atutem tymczasowego alarmu jest fakt, że docelowy system nie zostanie uszkodzony podczas np. tynkowania czy prac wykończeniowych. 

Możliwość wrzucenia w koszty firmowe kosztów poniesionych z wynajęciem systemu.

Bezpłatny serwis w czasie trwania umowy najmu. Jedynie czynnik „głupoty ludzkiej” podlega usługom płatnym np. wyłączenie zasilania przez ekipy budowlane i kilkukrotne całkowite rozładowanie akumulatora, które kwalifikuje go do wymiany. Lub np. zatynkowane czujniki czy klawiatury, które najczęściej przestają działać. Niestety może się to wydać śmieszne jednak na budowach spotykane bardzo często. 

Nasza wypożyczalnia oferuje:

Opcja STANDARD

Mały system oparty na module alarmowym Satel Micra. Czujki przewodowe lub bezprzewodowe, powiadamianie SMS oraz możliwość obsługi zdalnej systemu za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Załaczanie z klawiatury, badź pilotów bądź aplikacji.

Opcja EKONOMICZNA

Mały system do 5 czujek przewodowych. Bez dodatkowych funkcjonalności typu powiadomienie czy zdalne sterowanie. Załączanie standardowo z klawiatury. System bez problemu można podłączyć do dowolnej agencji ochrony z przyjazdami patroli.

Opcja STANDARD +

System do 16 czujek z możliwością podłączenia czujek przewodowych i bezprzewodowych, z możliwością szczegółowego powiadamiania i sterowania z aplikacji. Z możliwością podłączenia do dowolnej agencji ochrony z przyjazdami załóg interwencyjnych.

Wszystkich, którzy chcieli by jako system tymczasowy np. na czas budowy alarm oparty na Centrali Satel Integra informujemy, że nie mamy takiej oferty. Satel Integra w 95% instalacji jako docelowy system jest wykorzystany może w kilku procentach jej funkcjonalności. Jako tymczasowy alarm budowlany to już kompletny przerost formy nad treścią.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

tel. 602 657 469
email: info@transys.pl

Zasięg działania: większość woj. mazowieckiego.

Najczęściej obsługiwane miasta: Warszawa, Legionowo, Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Marki, Radzymin, Wyszków, Łochów, Węgrów, Sokołów Podl, Siedlce, Mińsk Maz., Otwock, Józefów, Sulejówek, Konstancin Jeziorna.

wypożyczalnia alarmów Warszawa, wypożyczalnia alarmów Siedlce, wypożyczalnia alarmów Mińsk Maz, alarm budowlany warszawa, alarm tymczasowy warszawa, wynajem alarmu Warszawa, wynajem alarmów Warszawa, alarm na wynajem Warszawa, alarm do wynajęcia