Warszawa

Warszawa i najbliższe okolice to obszar, w którym świadczymy nasze usługi w zakresie montażu i serwisu systemów alarmowych, systemów monitoringu kamer, automatyki wjazdowej i budynkowej.

Systemami zabezpieczeń zajmujemy się od 2000 roku. Praktykę zdobywaliśmy w największej agencji ochrony w Warszawie i w Polsce. Jeszcze w czasach kiedy w agencjach ochrony systemy alarmowe nie były robione na akord tylko instalowali je ludzie którzy to robili z pasji. Od dawna już w agencjach ochrony systemy montują piekarze i aptekarze, a starzy instalatorzy w tym my prowadzimy własne firmy instalacyjne.  W ciągu tych kilkunastu lat dane nam było pracować na większości z dostępnych urządzeń na runku. Są takie, których nigdy więcej nie chcielibyśmy spotkać na swojej drodze i takie, które są z nami od dłuższego czasu. W naszych instalacjach używamy tylko sprawdzonych przez nas samych urządzeń. Sceptycznie podchodzimy do nowości bo zazwyczaj nie są bez wad. Potrafimy również odróżnić wazelinę marketingową typu odporność czujników na zwierzęta do 40 kg lub zasięgi do 15 m, które powodują tylko fałszywe alarmy. Nie montujemy przypadkowych systemów z promocji lub z importu z dalekiego wschodu. Nasze instalacje działają prawidłowo i stabilnie. Nie testujemy cierpliwości naszych klientów bo i sami nie chcemy być niewolnikami instalacji. Robimy to z pasji i sprawia to nam przyjemność. 

Nasi klienci zawsze są poinformowani o wszystkich za i przeciw każdego rozwiązania. Podejmują decyzję bardziej świadomie niż niejeden handlowiec z agencji ochrony.  U nas klient zawsze wie więcej o zdarzeniach w systemie alarmowym niż agencja ochrony, która go monitoruje. To według nas jedynie słuszne podejście. Szczegółowe powiadamianie czy sterowanie ze smartfona to u nas standard do którego klient nie musi dopłacać.

Montaż i serwis systemu alarmowego

Warszawa

Systemy alarmowe Satel

Warszawa

Montujemy i serwisujemy wszystkie rodzaje systemów alarmowych polskiego producenta Satel. Od najmniejszych CA-5 i CA-6 zazwyczaj w małych sklepikach czy domkach letniskowych. Przez systemy Versa i Perfecta w niedużych instalacjach w domkach jednorodzinnych i mieszkaniach. W większych instalacjach, bardziej wymagających czy to zaawansowanych funkcji logicznych czy sterowania jakaś automatyką sięgamy po centrale Integra nierzadko po flagowy model Integra 128 WRL często połączone z panelami dotykowymi INT-TSI. Na życzenia klienów również instalujemy moduł alarmowy Satel Micra. Najczęściej w mieszkaniach i domkach letniskowych.

satel integra, satel perfecta, satel micra, satel warszawa

Systemy alarmowe Genevo

Warszawa

Montaż instalacji systemów alarmowych Genevo Prima to dla nas czysta przyjemność. Alarmy Genevo są tak intuicyjne w obsłudze, że każdy kto nie miał nigdy wcześniej do czynienia z obsługą systemu alarmowego bez najmniejszego problemu poradzi sobie z nim. Możliwości może nie są oszałamiające, ale w zupełności wystarczą do budowania dość rozbudowanych systemów nawet tam gdzie trzeba zdalnie czymś sterować. Szczegółowe powiadamianie i obsługa z aplikacji na urządzenia mobilne stawia ten system w czołówce nowoczesnych. Genevo to również system alarmowy polskiego producenta. Zaprojektowany i wyprodukowany w naszym kraju.

genevo warszawa

Systemy alarmowe DSC

Warszawa

Równie często co po wspomniane wyżej systemy sięgamy po urządzenia kanadyjskiego producenta DSC. Obecnie po połączeniu się z Izraelską firmą Visonic DSC jest liderem w dziedzinie systemów alarmowych bezprzewodowych. System alarmowy pod nazwą DSC neo jest hybrydą z mega zasięgiem urządzeń bezprzewodowych. System dla najbardziej wymagających klientów i najtrudniejszych warunków w miejscu instalacji. Niezawodny i stabilny. 

dsc warszawa

Montaż i serwis systemu monitoringu kamer

Warszawa

Warszawa to główny nasz odbiorca jeśli chodzi o instalacje systemów monitoringu. Obsługujemy klientów prywatnych, instytucje, firmy sklepy, wspólnoty mieszkaniowe jak i same garaże podziemne. Do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie i nawet jak się zdarzają systemy jedno kamerowe realizujemy ze starannością i dbałością o każdy szczegół. Nasze systemy kamer w standardzie po podłączeniu do internetu pozwalaja na zdalny podgląd na komputerach, tabletach czy smartfonach.

System monitoringu Dahua

Warszawa

Dahua to niewątpliwie wiodąca marka w świecie zabezpieczeń systemami monitoringu kamer. W naszym kraju od około 3 lat, na świecie znana i doceniana zdecydowanie wcześniej. Dahua w swojej ofercie ma urządzenia dla każdego. Od najtańszych rozwiązań, nie wymagających praktycznie żadnej szczegółowości nagrań to rozwiązań takich które pozwalają obserwować obiekty w najwyższej jakości z odległości kilku kilometrów. Dla domu, sklepu czy firmy podstawowa nasza oferta to system o rozdzielczości FullHD czyli 1080P. System ekonomiczny, a zarazem pozwalający na weryfikację osób i zdarzeń.

System monitoringu BCS

Warszawa

BCS to bez wątpienia lider wśród dostawców urządzeń do monitoringu w naszym kraju. Stosujemy go zamiennie z  urządzeniami Dahua. BCS podzielił swoje produkty na dwie linie. Nazwijmy to ekonomiczną LINE i profesjonalną POINT. Warto wspomnieć, że zarówno Dahua jak i BCS Line działają na tej samej aplikacji na komputery jak i urządzenia mobilne. Również domofony IP tych producentów działają na tych samych aplikacjach. Podobnie do konkurencji BCS w swojej ofercie ma urządzenia w jakości FullHD, 2K, 4K. My zawsze dobieramy je do indywidualnych wymagań klienta.

System monitoringu CMR

Warszawa

CMR to nasz czarny koń jeśli chodzi o systemy monitoringu kamer. Marka CMR nie jest tak rozpoznawalna jak wymienione wyżej Dahua i BCS. Jednak CMR ma w swojej ofercie urządzenia, które uzupełniają ich szeroką ofertę, dzięki czemu otrzymujemy system monitoringu niemalże idealny, a przy tym ekonomiczny i w naprawdę dobrej jakości. Często w instalacjach wykorzystujemy miks urządzeń wszystkich tych trzech producentów. Dobierając właśnie tam gdzie trzeba rozwiązania ekonomiczne, a tam gdzie trzeba szczegółowości bądź zaawansowanej analityki rozwiązania z górnej półki.

Montaż instalacji domofonowych i wideodomofonowych

Warszawa

Analogowe i cyfrowe Commax i Vidos

W naszej ofercie nie znajdą Państwo urządzeń, które można spotkać w supermarkecie. Te urządzenia jedynie możemy Państwu zamontować, jeśli zakupią je Państwo sami. Nie szukamy problemów, ani nie dostarczamy urządzeń jednorazowych. Nie importujemy sami z dalekiego wschodu. do naszych instalacji używamy urządzeń z oficjalnej dystrybucji w naszym kraju dzięki czemu są one serwisowalne i naprawialne zarówno w okresie gwarancyjnym jak i po nim. Do takich należą m.in. domofony i wideodomofony Commax i Vidos. Oczywiście jak większość są to produkty ze wschodu, jednak po selekcji i kontroli jakości i z uczciwie działającym serwisem i wsparciem technicznym. Dlatego nasz wybór padł na te właśnie marki. Szeroka gama urządzeń, niespotykana w konkurencyjnych markach również do tego się przyczyniła.

vidos commax warszawa

IP Dahua i BCS

W dzisiejszych czasach kiedy to internet jest nawet w lodówce jak do niej zaglądamy takie urządzenia jak wideodomofony IP już nikogo nie dziwią. Urządzenia te kiedyś uważane za gadgety, dzisiaj zyskują rzesze użytkowników ze względu na niespotykane w systemach analogowych funkcje. Należą do nich m.in. możliwość prowadzenia wideo rozmowy  zdanej jak i zdalne otwarcie furtki. Nagranie które zostaje zarejestrowane podczas wizyty gościa zostaje zarchiwizowane i może zostać później wykorzystane. Sama jakość obrazu w systemie IP jest nieporównywalna do systemów analogowych. Zresztą dokładnie jak przy systemach monitoringu.

wideodomofon, videodomofon, ip, warszawa

Montaż automatów do bram wjazdowych i garażowych Came

Zajmujemy się montażem automatów do bram wjazdowych i garażowych. Instalacje automatyki wjazdowej realizujemy na urządzeniach jednego producenta. Firmy Came. Dostarczamy i montujemy tylko rekomendowane przez producenta urządzenia, aby cały system był objęty normą i gwarancja producenta. Mało kto wie, że „składaki” kompletów spotykane na aukcjach internetowych często nie spełniają podstawowych wytycznych odnośnie systemu automatyki wjazdu. Nie rzadko są tam patenty i samoróbki sprzedających je twórców. Wszystko po to aby całość była atrakcyjna cenowo. Później klient dowiaduje się, że tego nie da się naprawić, tamto nie spełnia żadnych norm co w całokształcie pozbawia nabywcę prawa gwarancji. U nas nie znajdą Państwo najtańszych urządzeń, ale za to wszystkie mają certyfikaty i spełniają normy bezpieczeństwa. Montujemy tylko i wyłącznie urządzenia firmy Came. 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani montażem systemu automatyki wjazdowej, poniżej podajemy których informacji potrzebujemy aby przygotować wstępną wycenę jej instalacji.

Napędy do bram przesuwnych

Siłownik do bram skrzydłowych

Automaty do bram garażowych

 • szerokość w świetle wjazdu
 • orientacyjna waga bramy
 • ilość potrzebnych pilotów
 • czy jest okablowanie pod lampę, fotokomórki
 • czy jest doprowadzone zasilanie 230V
 • długość jednego skrzydła bramy
 • orientacyjna waga skrzydła bramy
 • rodzaj słupka – beton czy metal
 • głębokość i szerokość słupka
 • głębokość osadzenia zawiasu na słupku
 • ilość potrzebnych pilotów, czy i w jaki sposób zostało przygotowane okablowanie lampy, fotokomórek
 • czy doprowadzono zas. 230V
 • szerokość i wysokość bramy
 • wysokość nadproża – od góry bramy do sufitu
 • czy na suficie jest zasilanie 230V
 • ilość potrzebnych pilotów

Na Państwa życzenie zintegrujemy obsługę bramy wjazdowej z garażową na jednym pilocie. Daje to wygodę użytkowania oraz ograniczenie nie potrzebnych urządzeń.

montaż automatyki came, came warszawa

Montaż i obsługa generatorów i wyrzutni mgły ochronnej

Mało kto wie co to są generatory mgły ochronnej. Ale pewnie zdziwi to wszystkich, że jest to obecnie najpewniejszy rodzaj zabezpieczenia przed kradzieżą lub napadem. Czego nie widać, nie da się ukraść. Świadczymy usługi montażu instalacji mgły ochronnej. Pracujemy na urządzeniach duńskiego producenta, firmy Protect. Generatory mgły ochronnej nie należą do tanich rozwiązań. Jednak ich skuteczność pozwala na zwrot kosztów poniesionych w związku z instalacja po pierwszej próbie kradzieży. Polecamy je głównie do kantorów, jubilerów, placówek bankowych. Ostatnio dość często sięgają po nie indywidualni klienci zabezpieczając apartamenty czy wille. Posiadamy autoryzację firmy Protect na montaż i serwis ich wyrzutni mgły ochronnej.

Fibaro

Inteligentny dom i mieszkanie

Instalacja inteligentnego domu jest tak inteligentna jak ten co ją stworzył. Lub nieraz nie inteligentna jak ten co ją stworzył. Klasyczna instalacja automatyki domowej niesie ze sobą poważne koszty inwestycji. Zrobiona raz, a nie przemyślana do końca sprawia, ze użytkownik staje się jej niewolnikiem. Co innego jeśli bez dużego nakładu funduszy możemy mieć większość funkcjonalności tych za grube tysiące? Taką możliwość daje system Fibaro. Nie musisz od razu wydawać mnóstwa pieniędzy. Możesz zacząć od jednego elementu i składać klocek po klocku dobierając funkcjonalności, których potrzebujesz. Jeśli jesteś na etapie budowy domu czy mieszkania zadbaj jedynie o jeden mały aspekt, który jakoś jest przemilczany we wszystkim reklamach i sloganach marketingowych tego systemu. Mianowicie wszystkie urządzenia wykonawcze zasilane są z 230V. Jeśli chcesz sterować gniazdkami czyli urządzeniami do nich podłączonymi to oczywiście nie ma problemu. Jeśli jednak będziesz chciał sterować np oświetleniem tworząc różne sceny to wiedz, że potrzebujesz aby pod włącznikiem danego oświetlenia takie zasilanie się znajdowało. Bo w 96% standardowych instalacji tego nie ma. Więc slogan, że na każdej instalacji bez ingerencji w okablowanie jest mocno przesadzony. Ale jeśli jesteś jak wspomniałem na etapie budowy domu lub jego remontu, niskim nakładem pracy i kosztów dostosujesz instalację. By cieszyć się pełnymi możliwościami systemu automatyki domowej Fibaro.

Plusem tego systemu jest fakt, że sam będziesz go mógł modernizować i dostosowywać do swoich potrzeb bez potrzeby inteligencji instalatora twórcy. A w razie przeprowadzki zabierzesz system ze sobą 🙂

serwis pogwarancyjny systemów alarmowych i monitoringu kamer

Na wszystkie montowane przez nas urządzenia i nasze usługi udzielamy minimum 24 miesięcznej gwarancji. Jako nieliczni w Warszawie umożliwiamy swoim klientom skorzystanie z wydłużenia gwarancji

możliwość wydłużenia gwarancji do 5 lat

Szybki kontakt z nami:

tel. 602 657 469, 534 777 775

Lub za pomocą formularza:

Zapraszamy

Alarmy Warszawa, montaż alarmu Warszawa, montaż alarmów, instalacja alarmów, Satel Warszawa. Genevo Warszawa, system alarmowy Satel, alarm Satel, serwis alarmów, naprawa alarmów, serwis Satel. Instalacja alarmu, alarmy domowe, alarm domowy, instalacja alarmu w domu, alarm do mieszkania. Alarm do sklepu, alarm do domu, alarm do firmy, alarm z powiadomieniem, system alarmowy, automat do bramy. Automatyka bram, automat do bramy przesuwnej, montaż automatu do bramy, montaż monitoringu Warszawa. Instalacja monitoringu Warszawa, montaż systemu kamer Warszaw, instalacja systemu kamer, monitoring domu, monitoring sklepu. Monitoring firmy, kamery do domu, kamery do sklepu, kamery do firmy, okablowanie kamer, okablowanie alarmu. Okablowanie pod monitoring, okablowanie pod system alarmowy, monitoring kamer, alarm bezprzewodowy. Podgląd kamer na telefonie, Satel Integra, Satel Perfecta, Satel Versa, Satel Micra, Satel CA-5, Genevo Prima, Genevo. Prima 6, Prima 12, Prima 16, Prima 64, Kamery Dahua, Monitoring Dahua Warszawa, monitoring BCS, instalacja kamer Dahua. BCS, System alarmowy DSC, alarm DSC, instalacja alarmowa DSC.