CMR

rejestratory-cmr, rejestrator, ip, rejestrator hdcvi, rejestrator tvi

Marka CMR to sprzęt, po który sięgamy bardzo często w czasie naszych  instalacji systemów monitoringu czy napraw serwisowych. Klienci zawsze są zadowoleni z jakości obrazu z kamer CMR. Bardzo dobrą jakość oraz odzwierciedlenie rzeczywistej kolorystki kamery zawdzięczają głównie zastosowanym w nich przetwornikach Sony. Również nas tym urzekły. Jeśli dodać fakt niskiej awaryjności urządzeń i doskonałego stosunku jakości do ceny to mamy produkt, który u nas zawsze znajduje się na jednym z pierwszych miejsc przy dobieraniu urządzeń do instalacji. Nie ma co ukrywać, że marka CMR została stworzona przez polskiego dystrybutora. Jak z resztą większość pozostałych marek dostępnych na naszym rynku. Jednak dystrybutor CMR zadbał jak tylko nieliczni o aspekt gwarancyjny. Serwis działa bardzo sprawnie. Montujemy ich urządzenia już od ponad 2 lat i jak do tej pory jedna sytuacja serwisowa nam się trafiła. Dostarczona do serwisu, jeszcze tego samego dnia kamera wróciła do klienta po naprawie.

Wszystkie systemy przez nas oferowane po podłączeniu do internetu zapewniają zdalny podgląd zarówno na komputerze, tablecie jak i smartfonie.

CMR

Linia podstawowa – ekonomiczna urządzeni CMR składa się zarówno z systemów analogowych o wysokiej rozdzielczości jak cyfrowych IP. Kamery analogowe dostępne są w wersjach zarówno jedno systemowych HDCVI jak i w 4 systemowych HDCVI, AHD, TVI, Analog. Dlatego tak na prawdę z jakim systemem nie mielibyśmy do czynienia zawsze dobór kamery na serwisie to najmniejszy problem

kamera-kopulowa-cmr
system monitoringu ip, cyfrowy monitoring, kamery cyfrowe. kamery ip
montaż monitoringu cmr, instalacja kamer cmr
montaż instalacji monitoringu kamer cmr

CMR Pro

CMR Pro to linia produktów specjalnie wyselekcjonowanych i najwyższej jakości. Jeszcze lepszej jakości przetworniki Sony, jeszcze lepsze rozwiązania z doświetlaczami IR. Chociaż ceny wyższe od podstawowej linii to jednak stosunek jakości do ceny zdecydowanie na wyższym poziomie. Długo sceptycznie podchodziliśmy do tego sprzętu jednak z perspektywy czasu mamy świadomość, że było warto wejść w to. CMR Pro to produkty dla najbardziej wymagających klientów w cenie akceptowalnej przez przysłowiowego „Kowalskiego” czy „Nowaka”.

monitoring domu
monitoring firmy cmr, system kamer firmy cmr, kamery firmy
monitoring sklepu, kamera do sklepu, system kamer do sklepu, instalacja monitoringu sklepu
instalacja monitoringu kamer

Jeśli dodamy do tego fakt, że dystrybutor zadbał o to aby dostępny był cały asortyment montażowy m.in. puszki, adaptery montażowe do kamer, dzięki którym estetyka instalacji jest zachowana na wysokim poziomie. Co najważniejsze te dodatkowe elementy nie są w tak wygórowanych cenach jak w niektórych konkurencyjnych systemach. Firma również zadbała o switche z zasilaniem PoE o odpowiedniej wydajności prądowej co zdarza się niezmiernie rzadko. Stosowanie najtańszych switchy i dawanie oddzielnych zasilaczy kamer niestety to norma u instalatorów, którzy za wszelką cenę chcą wygrać konkurencje ceną. Czy warto? I oni i my wiemy, ze nie. Dlatego u nas klient otrzymuje rozwiązanie optymalne a nie za wszelką cenę najtańsze.

Oferujemy swoje usługi w zakresie montażu, serwisu i konserwacji systemów monitoringu kamer w większości woj. mazowieckiego

Zapraszamy do kontaktu