Dahua

system monitoring dahua montaż serwis

Plusy systemu monitoringu Dahua

Dahua to niekwestionowany lider na światowym rynku urządzeń do monitoringu wizyjnego. W naszym kraju pod własnym logo od około 3 lat. Wcześniej jak i teraz można spotkać urządzenia tej marki pod logiem innej firmy, która jest znowu niekwestionowanym liderem systemów monitoringu wizyjnego na naszym krajowym rynku. Chętnie sięgamy po produkty tego producenta z dwóch może nawet trzech powodów powodów. Po pierwsze stosunek jakości do ceny. Jest bardzo dobry. W ofercie producenta co za tym idzie u dystrybutorów jest dostępna cała gama urządzeń, które podnoszą czy to estetykę czy uproszczoną metodę instalacji. Mam tutaj na myśli różnego rodzaju puszki montażowe, czy adaptery dedykowane do poszczególnych kamer. Mam tu na myśli również m.in. switche PoE do systemów IP i transformatory video do systemów HDCVI. Kolejną zaletą, jest dostępność urządzeń. 

rejestrator, rejestratory dahua, montaż dahua

Minusy systemu monitoringu Dahua

podstawowa-kamera-kopułowa-dahua

Minusem zdecydowanym dla firmy Dahua jest niepilnowanie co się dzieje z produktami w sieci. Wielu ze sprzedawców w sieci wprowadza klientów w błąd reklamując swój zestaw urządzeń jako sprzęt Dahua, który tak na prawdę takim zestawem  nie jest. Jest w nim zazwyczaj jakiś element składowy tej firmy, aby klient faktycznie zobaczył ten napis. Często jest to tylko rejestrator, a kamery już rodem z portalu aukcyjnego na dalekim wschodzie. Zdarzają się oferty również na odwrót. Kamery z logo Dahua zasłaniające na obrazku logo rejestratora. Lub nawet rejestrator bez loga firmy. Taki no name. Zazwyczaj klient nie ma świadomości co kupuje i napis na jednym z pudełek wystarczy aby uwierzył, że ma cały zestaw renomowanej marki. Kłopoty zaczynają się jeśli coś trzeba wysłać do serwisu. Okazuje się, że takowy nie istnieje. Kilka razy zdarzyło nam się jechać na wezwanie klienta bo jego instalator nie odbierał telefonu. Niestety tak to wygląda kamera kupiona za 8-10 dolarów na portalu aukcyjnym na wschodzie, tani zestaw, w sumie niedrogo z montażem, a później telefon milczy i gwarancji brak. Opis sytuacji nawet nie wiecie Państwo jak powszechnie spotykany. Dahua nie należy do najtańszych i to można przypisać jako minus. Ale taniej niż wszędzie to na pewno nie Dahua.

zdalny dostęp pss smart
skrętka utp dahua, okablowanie pod kamery
wideodomofon ip dahua montaż

Oferujemy swoje usługi w zakresie montażu, serwisu i konserwacji systemów monitoringu kamer Dahua. Nasi klienci mogą skorzystać z wydłużenia gwarancji na systemy montowane przez nas ze standardowych 24 miesięcy do 3 lat.

Zapraszamy do kontaktu

montaż systemu monitoringu dahua
instalacja monitoringu dahua montaz serwis kamer