O nas

Witaj

Witam serdecznie, jest nam bardzo miło gościć Cię na naszej stronie. Jeśli tu zajrzałeś/łaś to albo poszukujesz firmy do instalacji systemu alarmowego, systemu monitoringu, automatyki domowej lub kogoś do jego serwisu. Świetnie się składa bo właśnie takimi usługami się zajmujemy.  Dlatego to co robimy, czynimy z wielką przyjemnością. Nasza praca jest również naszą pasją. Na dowód, że kręci nas to czym się zajmujemy zauważ, że znajdujesz się na portalu na którym zdobędziesz wiedzę na temat praktycznie wszystkich systemów dostępnych na naszym krajowym rynku. I chociaż są takie, które szczerze bym odradził to niestety, ale są firmy, które nimi „uszczęśliwiły” swoich klientów i dlatego czuję potrzebę omówienia ich również aby stanowiąc jednocześnie przestrogę dla innych móc pomagać przy dokonaniu przemyślanych wyborów. 

Moją misją jest uświadamianie wszystkich zainteresowanych tematyką systemów alarmowych i aby nie wpadali w sidła przypadkowych fachowców, a później żałowali fatalnie podjętych decyzji często bardzo kosztownych na starcie, a co dopiero przy próbie przywrócenia do prawidłowego działania.

O nas w liczbach

instalator systemów alarmowych i monitoringu

Systemami zabezpieczeń zajmujemy się od początku 2000 roku. Byliśmy jednymi z około 100 instalatorów największej agencji ochrony zarówno w Warszawie jak i w Polsce. To tam przeszliśmy szkołę „przetrwania” urzeczywistniając fantazje panów w garniturach z działu handlowego. Po 7 latach w dziale technicznym z dorobkiem myślę co najmniej 1000 zainstalowanych systemów, pora przyszła na poważniejsze wyzwanie jakim był dział serwisu. Po 3 latach obsługi serwisowej systemów, a w tym czasie wykonaniu kilku tysięcy napraw serwisowych i przeglądów konserwacyjnych u zwykłego „Kowalskiego” zostaliśmy wytypowani do „elitarnej” grupy do obsługi dużych instalacji, klientów kluczowych i instytucjonalnych w tym głównie banków. I tak w ciągu 5 kolejnych lat zdobywaliśmy kolejne doświadczenia w montażach i naprawach systemów, tych bardziej skomplikowanych. . I tutaj na nasze konto można przypisać kolejne kilka tysięcy napraw, konserwacji i instalacji systemów zarówno alarmowych, monitoringu kamer czy kontroli dostępu. W między czasie obserwowaliśmy trend i gonitwę korporacji pod przykrywką „więcej i więcej”. Zdarzały się zlecenia, które wymagały pracy całodniowej, a mieliśmy na to godzinę, góra dwie. Na początku 2015 roku postanowiliśmy powiedzieć dość. I w dużym skrócie tak to się zaczęło. Dzisiaj robimy dokładnie to samo, ale lepiej, mądrzej. Bo nikt nam nie wyznacza czasu, nikt nas nie ponagla. Robimy to samo, bo lubimy tą pracę. Kiedyś nie mieliśmy czasu na rozwój poprzez szkolenia, spotkania z ludźmi z branży np. na różnego rodzaju targach. Dzisiaj osobiście mamy przyjemność znać konstruktorów i producentów sprzętu wyznaczających trendy w systemach zabezpieczeń. Czerpiemy z tego pełnymi garściami przynajmniej raz w miesiącu będąc na szkoleniu, a nie rzadko kilkukrotnie w miesiącu. Po to aby nasi klienci dostawali to co najlepsze, a nie jak było w przypadku naszego starego pracodawcy na czym uda się najwięcej zarobić. 

Co nas wyróżnia spośród niemałej konkurencji

 – Oferty przygotowujemy zawsze w kilku wariantach. System może składać się zarówno z podstawowych elementów, jak i być bardziej rozbudowany jako obwodowy, a w szczególnych przypadkach obsługujący automatykę domową

 – W ofercie zawsze znajdują się rzuty obiektu z naniesionymi elementami systemu oraz bezwzględnie obliczenie bilansu prądowego wszystkich urządzeń. 

 – Rozsądny kosztorys prac instalacyjnych, 

 – Nasi klienci zawsze mogą skorzystać z wydłużonej obsługi gwarancyjnej systemów nawet do 5 lat.

 – Jako jedyni stworzyliśmy kursy online jak samodzielnie zainstalować i skonfigurować system alarmowy. Nasi klienci mogą wybrać właśnie samodzielne jego wykonanie. Zawsze w takim przypadku mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie.

W naszych instalacjach wykorzystujemy urządzenia wielu producentów. M.in. Satel, Genevo, DSC, Dahua, BCS, CMR, CAME, Vidos, Commax i wielu innych. Każdy z nich ma w swojej ofercie te lepsze i gorsze produkty. Staramy się odczytać intencje naszych klientów dobierając konkretne urządzenia pod indywidualne wymagania. 

Jeśli chodzi o agencje ochrony to w zakresie monitoringu współpracujemy praktycznie ze wszystkimi. Nasze systemy są przygotowane pod monitoring każdej z nich. Jeśli mają Państwo takie życzenie, szybko zostanie on skonfigurowany i podłączony do wybranej.

Zapraszamy do kontaktu

Kilka fotek z naszych realizacji

Teren naszego działania to większa część woj. mazowieckiego. Jednak najwięcej instalacji i serwisów wykonujemy w samej Warszawie i jej okolicach.

Na co dzień pracujemy na urządzeniach: