cennik videodomofonów, cena wideodomofonu

Videodomofony

wideodomofon z czytnikiem linii papilarnych

Wideodomofon podobnie jak domofon jest „pierwszą linią zabezpieczenia”. Zatrzymany nie chciany gość już na wysokości ogrodzenia pozwala nam uniknąć nie koniecznie miłego spotkania oko w oko. W porównaniu z domofonem przy wideodomofonie mamy dodatkowy przywilej zweryfikowania gościa poprzez kamerę zainstalowaną brzy furtce. Dzisiejsze videofony mają możliwość przełączania rozmowy i otwarcia furtki z telefonu komórkowego. Pozwala to na swobodne komunikowanie się z osobą stojącą przy furtce kiedy nie ma nas w domu. Dodatkowym atutem jest możliwość zdalnego otwarcia furtki np. ogrodnikowi.

Przy wideodomofonach jak i innych systemach wyselekcjonowaliśmy kilku producentów, którzy mimo iż nie są najtańsi gwarantują niezawodność, możliwie niską awaryjność i sprawny serwis urządzeń. Należą do nich CAME, COMMAXVIDOS (COMPETITION) oraz Dahua i BCS

wideodomofon ze skrzynką na listy

Poniżej przedstawiam kilka najpopularniejszych zestawień urządzeń.

Koszty przy zestawieniu sprzętu zawierają montaż na poprawnie przygotowanym okablowaniu i poprawnym obsadzeniu kasety elektrozaczepu przy furtce.

wideodomofon 7 cali montaż

Zestaw Vidos, monitor M670 W(biały) lub B(czarny) + stacja bramowa S6 S(srebrana) lub B (czarna) z zasilaczem i elekreozaczepem. Montaż w cenie.

Cena 1264 zł brutto

wideodomofon z zamkiem szyfrowym vidos

Zestaw Vidos, monitor M670 W(biały) lub B(czarny) + stacja bramowa S50D z zasilaczem i elekreozaczepem. Montaż w cenie.

Cena 1433 zł brutto

wideofon z czytnikiem pastylek kart vidos

Zestaw Vidos, monitor M670 W(biały) lub B(czarny) + stacja bramowa S50A z zasilaczem i elekreozaczepem. Montaż w cenie.

Cena 1454zł brutto

wideodomofon z czytnikiem linii papilarnych

Zestaw Vidos, monitor M901-S z pamiecią zdjęć) + stacja bramowa S561Z z czytnikiem linii papilarnych.Zasilacz i elekreozaczepem w komplecie. Montaż w cenie.

Cena 2539 zł brutto

wideodomofon ze skrzynką na listy

Zestaw Vidos, monitor M670-S2  z pamięcią zdjęć W(biały) lub B(czarny) + stacja bramowa S551 SK wbudowana w skrzynkę na listy z zasilaczem i elekreozaczepem. Montaż w cenie.

Cena 2667 zł brutto

 

Zestaw Commax, monitor słuchawkowy 3,5″ CDV-35A + stacja bramowa DRC-4CPN2. Zasilacz i elektrozaczep w komplecie. Montaż w cenie.

Cena 1545 zł brutto

Zestaw Commax, monitor 3,5″ CDV-43U + stacja bramowa DRC-41UN. Zasilacz i elektrozaczep w komplecie. Montaż w cenie.

Cena 1689 zł brutto

Treść Elementu

Jestem elementem treści. Kliknij tutaj, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jestem elementem treści. Kliknij tutaj, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Treść Elementu