Serwis systemów alarmowych i telewizji CCTV

Świadczymy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny wszystkich systemów instalowanych przez naszą firmę. Prowadzimy również naprawy serwisowe systemów montowanych przez innych instalatorów. O ile klientowi zostały przekazane gwarancje do urządzeń, to za ich naprawę klient nie płaci, ale niestety w takich przypadkach nasza usługa jest już płatna. Jeśli firma, która do tej pory opiekowała się Państwa systemami z jakiegoś powodu nie wyraża zainteresowania dalszą obsługą, zapraszamy do kontaktu.

       Szanując swój czas oraz czas i pieniądze naszych klientów, nie tylko przyjmiemy zlecenie wizyty serwisowej telefonicznie, ale też podejmiemy próbę zdiagnozowania przez telefon usterki, która często okazuje się banałem i nie wymaga żadnych wizyt, które niosą za sobą zawsze koszty. W bardzo wielu przypadkach po kilkuminutowej rozmowie jesteśmy w stanie rozwiązać problem przy pomocy klienta. Uważamy to za korzyść obopólną.

Świetnie i zachęcająco wygląda napis o natychmiastowej reakcji serwisu i usuwaniu usterki w ciągu 24h lub nawet kilku godzin przez przez agencje ochrony. Na pewno wielu z Państwa już to zweryfikowało. My dążymy do tego aby zdiagnozowanie i całkowite usuniecie awarii trwało jak najkrócej. Często jest to wykonalne właśnie w ciągu owych 24h niemniej jednak dokonywaliśmy już napraw po firmach które gwarantują czas serwisu w ciągu 24 godzin po czym serwis przyjeżdża, stwierdza i umawia się na kolejną wizytę za kilka dni. Według nas to wprowadzanie klienta w błąd stąd też nie deklarujemy czegoś czego nie jesteśmy w stanie dotrzymać. Nazywając rzeczy po imieniu podjęcie próby zdiagnozowania usterki odbywa się już podczas rozmowy telefonicznej. Robimy to zawsze bez względu na to iż nie obiecujemy jak najwięksi natychmiastowej dyspozycyjności.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji

pon-sob od 8 do 20

Dla naszych klientów serwis i wsparcie 24h/7dni.

infolinia tel. 534 777 775
serwis tel. 602 657 469

e-mail: info@transys.pl

Często zadają Państwo pytanie czy jeśli macie system alarmowy montowany przez agencję ochrony to możecie zlecić nam usługę naprawy czy przeglądu konserwacyjnego. Odpowiadamy – oczywiście, że tak. System alarmowy jest własnością Państwa i to Państwo decydujecie kto się ma nim opiekować. Sprawa monitoringu w agencji X czy Y to zupełnie inna usługa. Zwłaszcza, że duże agencje często każą czekać na serwis po kilka dni, a zdarza się też, że za każdym razem przyjeżdża inny człowiek i od nowa szuka i diagnozuje to samo co jego poprzednicy.

Serwis systemu alarmowego

Serwis systemu alarmowego Chcielibyśmy zaoferować Państwu swoją usługę jaką jest serwis systemu alarmowego. Bez względu na to kto zainstalował Państwa urządzenia i jakiego producenta one są. W branży systemów alarmowych działamy od 2000 roku. Przez ten czas zdążyliśmy zapoznać się z wieloma rodzajami systemów alarmowych co obecnie pozwala nam sprawną ich diagnostykę i naprawę. Niestety

Czytaj więcej…

Serwis systemu kamer

Chcieliśmy zaproponować Państwu swoje usługi tj. serwis systemu kamer monitoringu. Jeśli Państwa monitoring posesji czy firmy przestał działać lub działa w znacząco gorszej jakości obraz z kamer pojawia się i znika, obraz jest jak za mgłą, na monitorze widoczne są smugi przemieszczające się, kamera nie przełącza się z trybu nocnego czarno białego na tryb dzienny kolorowy

Czytaj więcej…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress