Serwis systemu alarmowego

Chcielibyśmy zaoferować Państwu swoją usługę jaką jest serwis systemu alarmowego. Bez względu na to kto zainstalował Państwa urządzenia i jakiego producenta one są. W branży systemów alarmowych działamy od 2000 roku. Przez ten czas zdążyliśmy zapoznać się z wieloma rodzajami systemów alarmowych co obecnie pozwala nam sprawną ich diagnostykę i naprawę. Niestety są systemy, które są wręcz nie serwisowalne jeśli instalator na to nie zezwolił, a próba ich resetu może się skończyć kompletnym niepowodzeniem. Zawsze jeśli istnieje takie prawdopodobieństwo taką ewentualność konsultujemy z klientem.

Jako serwis systemu alarmowego obsługujemy takie systemy jak:

Satel od najmniejszych CA4 przez system Versa do największych z serii Integra oraz systemy Micra,

DSC od najmniejszych z serii PC500 przez serię Power np. Pc5010 czy Pc 5020 do największych PC4020 i PC6010,

Napco od najmniejszych XP400 i P800 przez P1632 do najwiekszych P3200 i P9600

Pyronix od najmniejszych Matrix6 przez Matrix424 do Matrix832

Risco, Paradox, Aritech i wiele innych.

Podejmiemy również próbę naprawy wadliwie działającego egzotycznego systemu alarmowego, którego stali się Państwo posiadaczami w trakcie wycieczki zagranicznej. Nawet wtedy jeśli komunikuje się z nami ludzkim głosem w bliżej nie określonym języku (i taką przygodę mieliśmy)

Jeżeli Państwa system nie działa prawidłowo lub nie są Państwo pewni co do jego prawidłowej konfiguracji ZAPRASZAMY DO KONTAKTU. Zweryfikujemy ewentualnie wprowadzimy zmiany i przywrócimy prawidłowe działanie najszybciej jak to będzie możliwe.

Kontakt:

tel. 602657469

email: info@transys.pl

Świadczymy serwis systemu alarmowego w takich miejscowościach jak: Węgrów, Łochów, Wyszków, Siedlce, Radzymin, Nieporęt, Legionowo, Serock, Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Marki, Jabłonna, Piaseczno, Józefów, Otwock, Karczew, Mińsk Maz., Babice, Łomianki, Nowy dwór Maz., Zalesie Dolne, Zalesie Górne, Sokołów Podlaski, Małkinia, Izabelin, Halinów, Kałuszyn, Nasielsk, Małkinia, Ostrów Maz.

Serwis systemu alarmowego Warszawa i okolice.

Serwis systemu alarmowego Siedlce i okolice.

Serwis systemu alarmowego Ostrołęka i okolice.

Serwis systemu alarmowego Węgrów i okolice.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress