Serwis systemu alarmowego

Chcielibyśmy zaoferować Państwu swoją usługę jaką jest serwis systemu alarmowego. Bez względu na to kto zainstalował Państwa urządzenia i jakiego producenta one są. W branży systemów alarmowych działamy od 2000 roku. Przez ten czas zdążyliśmy zapoznać się z wieloma rodzajami systemów alarmowych co obecnie pozwala nam sprawną ich diagnostykę i naprawę. Niestety są systemy, które są wręcz nie serwisowalne jeśli instalator na to nie zezwolił, a próba ich resetu może się skończyć kompletnym niepowodzeniem. Zawsze jeśli istnieje takie prawdopodobieństwo taką ewentualność konsultujemy z klientem.

Jako serwis systemu alarmowego obsługujemy takie systemy jak:

Satel od najmniejszych CA4 przez system Versa do największych z serii Integra oraz systemy Micra,

DSC od najmniejszych z serii PC500 przez serię Power np. Pc5010 czy Pc 5020 do największych PC4020 i PC6010,

Napco od najmniejszych XP400 i P800 przez P1632 do najwiekszych P3200 i P9600

Pyronix od najmniejszych Matrix6 przez Matrix424 do Matrix832

Risco, Paradox, Aritech i wiele innych.

Podejmiemy również próbę naprawy wadliwie działającego egzotycznego systemu alarmowego, którego stali się Państwo posiadaczami w trakcie wycieczki zagranicznej. Nawet wtedy jeśli komunikuje się z nami ludzkim głosem w bliżej nie określonym języku (i taką przygodę mieliśmy)

Serwis systemów alarmowych i kamer. Naprawa instalacji alarmowych i monitoringu.

Jeżeli Państwa system nie działa prawidłowo lub nie są Państwo pewni co do jego prawidłowej konfiguracji ZAPRASZAMY DO KONTAKTU. Zweryfikujemy ewentualnie wprowadzimy zmiany i przywrócimy prawidłowe działanie najszybciej jak to będzie możliwe.

Kontakt:

tel. 602657469

email: info@transys.pl

Świadczymy serwis systemu alarmowego w takich miejscowościach jak: Węgrów, Łochów, Wyszków, Siedlce, Radzymin, Nieporęt, Legionowo, Serock, Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Marki, Jabłonna, Piaseczno, Józefów, Otwock, Karczew, Mińsk Maz., Babice, Łomianki, Nowy dwór Maz., Zalesie Dolne, Zalesie Górne, Sokołów Podlaski, Małkinia, Izabelin, Halinów, Kałuszyn, Nasielsk, Małkinia, Ostrów Maz.

Serwis systemu alarmowego Warszawa i okolice.

Serwis systemu alarmowego Siedlce i okolice.

Serwis systemu alarmowego Ostrołęka i okolice.

Serwis systemu alarmowego Węgrów i okolice.