Montaż i serwis systemu alarmowego Satel

Montaż systemu Satel

 

Jeśli chodzi o systemy alarmowe Polskiego producenta z Gdańska, czyli firmy Satel, to praktycznie w naszej ofercie znajdą Państwo cały wachlarz systemów jak i urządzeń tego producenta. Urządzenia ze znaczkiem Satel są niewątpliwie najbardziej rozpoznawalnymi wśród systemów alarmowych w naszym kraju. W zasadzie nie ma się czemu dziwić, bo praktycznie w ofercie znajdziemy  urządzenia dla każdego – od najmniejszego systemu w przysłowiowym kiosku ruchu, po największe i rozległe tereny firm czy ośrodków wypoczynkowych. Nasza oferta jest pełna, tzn. nie skupiamy się jak niektórzy tylko na systemie Integra, często mocno przerośniętym co do funkcjonalności, jakich oczekuje klient, jednocześnie droższym od innych, w tym przypadku mniejszych systemów tego producenta. I tak w naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak:

 

Serwis i montaż systemu alarmowego Satel Integra

system alarmowy satel integra certyfikat, certyfikowany instalator satel, certyfikat satel,

System alarmowy Satel Integra to podstawowa pozycja naszych usług,  jeśli chodzi o montaż i serwis systemów alarmowych.

System alarmowy Satel Integra w obecnej chwili jest najbardziej rozbudowaną platformą, jeśli chodzi o funkcjonalności, zarówno te związane z systemem zabezpieczeń, jak też możliwościami rozszerzenia systemu alarmowego o funkcje automatyki budynkowej.

Często niestety zdarza się, że klienci oczekują od systemu alarmowego prawdziwego kombajnu. Umówmy się – nie tędy droga. System alarmowy powinien być systemem alarmowym, a system inteligentnego budynku powinien być odrębną instalacją. Z systemu alarmowego możemy obsługiwać podstawowe sekwencje typu włączyć światło zamknąć roletę, otworzyć bramę, zamknąć zawór wody czy gazu. Jednak o złożonych scenariuszach nie ma tu mowy.

 

 

 

 

Więcej na temat systemu alarmowego Satel Integra znajdziesz tutaj:

montaż systemu alarmowego satel integra, satel integra montaż, instalacja satel integra,

 

Serwis i montaż systemu alarmowego Satel Perfecta

system alarmowy satel perfecta, montaz perfecta 16, instalacja perfecta 32,

W naszej ofercie znajdą Państwo również system alarmowy Satel Perfecta. Najnowszy produkt firmy Satel. System ten idealnie sprawdza się w instalacjach alarmowych  budownictwa jednorodzinnego. Występuje w kilku wariantach. Na bazie systemu Satel Perfecta można budować alarmy przewodowe, mieszane czyli hybrydowe, jak i również całkowicie bezprzewodowe. W chwili obecnej mamy do dyspozycji jeden rodzaj klawiatury LCD do obsługi systemu w wersji przewodowej i bezprzewodowej.

Nasza oferta nie skupia się tylko na montażu systemu alarmowego Perfecta, lecz również serwisie instalacji alarmowych na tym sprzęcie zainstalowanych zarówno przez nas jak i inne firmy instalatorskie. Jeśli chcesz zamontować system alarmowy, bądź masz z nim problemy zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

 

 

Więcej na temat systemu alarmowego Satel Perfecta  znajdziesz tutaj:

System alarmowy Satel Perfecta, instalator satel prefecta, certyfikowny instalator perfecta,

 

Serwis i montaż systemu alarmowego Satel Versa

satel versa montaż, satel versa instalacja, montaż alarmu satel versa,

System alarmowy Satel Versa to system zabezpieczający w podstawowy sposób obiekty wielkości domu letniskowego, mieszkania, czy domu jednorodzinnego. Mamy do wyboru kilka central obsługujących od 5 do 15 czujników z możliwością rozbudowy do maksymalnie 30. W standardzie system bez powiadomienia na telefon i bez możliwości obsługi zdalnej. Jednak po rozbudowie o moduł ethernetowy zyskujemy pełne funkcjonalności.

 

 

 

 

Więcej na temat systemu alarmowego Satel Versa znajdziesz tutaj:

aplikacja versa control

 

Serwis i montaż systemu alarmowego Satel Micra

satel micra montaż, satel micra, instalacja satel micra

System Satel Micra to mały bezprzewodowy system sygnalizacji włamania. System ten sprawdzi się idealnie w domku letniskowym czy mieszkaniu. Oferujemy swoje usługi montażu, czy samej konfiguracji urządzeń. Jesteśmy elastyczni i rozumiemy, ze komuś mogło wydawać się łatwe skonfigurowanie urządzeń jednak nie poradził sobie i montaż jest wykonany, a problem jest w z konfiguracją. Pomożemy i nie będzie to droga usługa. Świadczymy również serwis systemów Satel Micra. W razie kłopotów z prawidłowym działaniem zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Więcej na temat systemu alarmowego Satel Micra znajdziesz tutaj:

aplikacja mobilna Micra Control

 

Serwis i montaż systemu alarmowego Satel CA 10

Jeśli chodzi system alarmowy Satel CA 10 to lata jego świetności minęły dawno temu. System alarmowy został w ofercie producenta dlatego, iż był, a nawet dalej jest lubiany przez firmy elektryczne, które kiedyś w jakiś sposób zdobyły wiedzę jak go montować i konfigurować i robią to do dzisiaj. Do dzisiaj z tymi samymi błędami powielanymi przez lata. My nie montujemy tych systemów, bo to tak jakby dzisiaj zakupić telewizor kineskopowy. Będzie grał, ale trochę będzie wstyd 🙂

Niemniej jednak jeśli stali się Państwo w przeszłości lub nieświadomie nawet niedawno posiadaczami systemu alarmowego Satel CA 10, a działa on nie prawidłowo, chętnie pomożemy w jego usprawnieniu .


 

Serwis i montaż systemu alarmowego Satel CA 6 i CA 5

kled-s ca 5

System alarmowy Satel CA 6 czy Satel CA 5 to małe systemy najczęściej stosowane i spotykane w domkach letniskowych czy małych firmach typu warsztat. Urządzenia mało awaryjne, z małymi możliwościami, ale do podstawowego zabezpieczenia obiektu kilkoma czujnikami ruchu wystarczające. Klawiatury LED odporne na warunki jakie panują w nieogrzewanych pomieszczeniach i ogólna prosta budowa pozwala nam spotykać te systemy po kilkunastoletniej pracy na prawdę w świetnej kondycji.

 

 

 

Więcej na temat systemu alarmowego Satel CA 6 czy Satel CA 5 znajdziesz tutaj:

montaz systemu alarmowego Satel ca 6, instalacja satel ca6

 

Jako jedni z nielicznych na nasze instalacje na urządzeniach Satel dajemy

możliwość wydłużenia gwarancji do 5 lat

 

W tej części województwa mazowieckiego instalujemy i serwisujemy systemy alarmowe i monitoringu.

teren działania woj. mazowieckie, warszawa, siedlce,