Satel Integra to obecnie najbardziej rozpoznawalny system alarmowy w Polsce. Co raz bardziej podbija Europę jak i pozostałe kontynenty. Dzisiejszy Satel Integra to już nie tylko sam system alarmowy, to rozbudowane funkcjonalności kontroli dostępu czy coraz bardziej zaawansowane możliwości automatyki budynkowej.

 

Największy, wśród systemów alarmowych wybór urządzeń wykonawczych między innymi modułów rozszerzeń o różne funkcjonalności, modułów integracji z innymi urządzeniami i klawiatur do obsługi systemu. Od najprostszych obsługujących jedną strefę, przez różnego rodzaju klawiatury LCD do paneli dotykowych z zaawansowanymi funkcjami sterowania całym inteligentnym budynkiem.

 

Poniżej zajawka możliwości systemu alarmowego Satel Integra

Centrale serii Integra: Integra 24, Integra 32, Integra 64, Integra 128 WRL

Seria Central systemu Satel Integra składa się z kilku central. Najmniejszej Integra 24 z 4 wejściami i 4 wyjściami na płycie z możliwością rozbudowy do 24 wejść i 24 wyjść. Integra 32, Integra 64, Integra 128. Zasadniczo cyfry w nazwie oznaczają całkowitą ilość wejść i taką samą ilość wyjść w systemie. Na wyróżnienie zasługuje centrala Integra 128 WRL. Jest to centrala 128 wejściowa i wyjściowa rozbudowana o odbiornik urządzeń bezprzewodowych Abax i komunikator GSM. Od niedawna system alarmowy Satel Integra można budować jako całkowicie bezprzewodowy system alarmowy. Rygorystyczne normy bezpieczeństwa dopiero niedawno pozwoliły na wprowadzenie klawiatury w wersji bezprzewodowej. Później niż konkurencja, nawet później niż inne systemy tego producenta jak Versa, czy Perfecta, ale w końcu jest, działa i spełnia najwyższe wymagania i najsurowsze normy bezpieczeństwa. Tak jak przystało na lidera branży. Satel Integra to system dla wymagających. Tak na prawdę nie ma funkcjonalności, która była by nie do zrealizowania przy jej możliwościach logicznych, makrach, zależnościach, z których można tworzyć całe scenariusze. 

Obsługa systemu jak już wspomniałem odbywać się może za pośrednictwem całej gamy manipulatorów kodowych. Począwszy od najprostszych klawiatur strefowych (nazwa od możliwości obsługi tylko jednej strefy) przez długą listę klawiatur z wyświetlaczem LCD, sensorycznych po 3 modele paneli dotykowych. Obsługa może również odbywać się przy pomocy dwukierunkowego systemu bezprzewodowego Abax. A dokładniej przy pomocy bezprzewodowych pilotów o na prawdę dużych możliwościach. Zdalna obsługa odbywać się może również za pomocą telefonu czy tabletu z zainstalowaną mobilną aplikacją Integra Control. System Integra jako jedyny jest w pełni integrowalny z zaawansowanymi systemami automatyki budynkowej. Świetnie „dogaduje się” również po rozbudowaniu go o moduł ETHM-1Plus z ostatnio bardzo popularnym bezprzewodowym systemem automatyki Fibaro.

System ten instalujemy odkąd istnieje bo jest następcą centrali Satel CA64. Instalacji Satel Integra popełniliśmy niepoliczalną ilość. Montujemy go zawsze z przyjemnością bo nigdy nie musimy na pytania klientów czy moglibyśmy to czy tamto odpowiadać, że się nie da. Ze sprzętem Satel Integra bywają wpadki. Wpadki producenta. Niestety nieraz ucierpieliśmy na tym my, niestety dotknęło to i części klientów. Ale co by nie było system Satel Integra nie ma sobie równych. To nie jest tylko nasze zdanie. To zdanie większości instalatorów. Część tych negatywnie nastawionych do tego sprzętu nigdy nie miała możliwości sprawdzenia jego wszystkich możliwość. Część woli pewnie nawet o nich nie wiedzieć bo prościej jest powiedzieć, że czegoś się nie da zrobić. My jednak wychodzimy z założenia, że da się wszystko 🙂

 

Systemy alarmowe Satel, Genevo. DSC montaż alarmów, instalacja systemów alarmowych,

Integra Control aplikacja na urządzenia mobilne

integra control, obsługa satel integra z telefonu

U nas klienci instalujący system alarmowy Satel Integra mogą skorzystać możliwości wydłużenia gwarancji ze standardowych 24 miesięcy do nawet 5 lat.

możliwość wydłużenia gwarancji do 5 lat

Zapraszamy osoby zainteresowane montażem instalacji systemu alarmowego Satel Integra. Osoby będące już posiadaczami takiej instalacji, a chcące ją rozbudować, zmodernizować, naprawić bo działa nieprawidłowo, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Zajmujemy się serwisem systemów alarmowych większości producentów. Lata praktyki pozwoliły nam na poznanie prawie każdego systemu alarmowego spotykanego w naszym kraju.

Poniżej znajduje się mój certyfikat instalatora ze szkolenia praktycznego Satel Integra. Szkolenie odbyłem po kilkunastu latach praktyki. Szkolenie bezpośrednio u źródła, czyli u producenta w Gdańsku. Trwało tydzień. Dopiero ono otworzyło mi oczy na prawdziwe wartości i możliwości jakie daje system Satel Integra. Kto nie był nie wie, i jak ja przed nim niech myśli, że o Integrze wie już wszystko.

certyfikat instalatora satel, certyfikowany instalator satel, certyfikowany serwis satel,