montaż systemów alarmowych i monitoringi instalacja alarmów i kamer

Montaż systemów alarmowych ,telewizji CCTV, automatyki wjazdowej i budynkowej

Jesteśmy firmą z dużym bagażem doświadczeń. Nauczeni na błędach swoich oraz firm i ludzi z którymi dane było nam współpracować dzisiaj jesteśmy o krok dalej od tych, którzy dopiero te błędy przerabiają lub będą przerabiać. W ciągu kilkunastoletniej przygody przy montażu systemów alarmowych, monitoringu, automatyki i ogólnie pojętych systemów zabezpieczeń często nieprzespanych nocach bo sprzęt był wadliwy i serwis musiał być natychmiast. Udało nam się wyodrębnić takie urządzenia, które działają prawidłowo od tych które warto jednak omijać z daleka. Nie twierdzimy wcale, ze im drożej tym lepiej. Bo wcale tak nie jest. Często jesteśmy w stanie dobrać ekonomiczniejsze rozwiązania, stabilniej działające i trafniej wpisujące się w potrzeby i wymagania inwestora niż konkurencja bazująca na przereklamowanych sloganach marketingowych. Niestety nie pokazujących w ogóle istotnych wad urządzeń. Znamy je i zawsze staramy się je uwzględniać przy tworzeniu oferty.

oferta na system alarmowy, oferta na system monitoringu

  Przy sporządzaniu oferty zawsze uwzględniamy potrzeby klienta. Jeśli są podstawowe, nie namawiamy na urządzenia, które wykraczają poza nie, jednak zawsze informujemy o potencjalnych zagrożeniach. Jeśli klient ma życzenie, jesteśmy w stanie zabezpieczyć jego mienie nie tylko przed włamaniem, ale też przed wieloma innymi zdarzeniami, np. zadymieniem, skutkiem którego może być pożar lub  zalaniem wodą i zniszczeniami nią spowodowanymi.

Montaż systemów alarmowych Satel, Genevo, DSC

Przy montażu systemów alarmowych sięgamy po urządzenia różnych producentów. Podstawą w naszych instalacjach są systemy Satel, Genevo i DSC. Często również sięgamy po innych producentów m.in. Atsumi lub Optex. Są to Japońscy producenci czujników zewnętrznych. Może nie są oni najtańsi, ale dają gwarancję niskiej awaryjności i minimalizują ryzyko fałszywych alarmów. Przygotowując ofertę staramy się dać klientowi możliwość wyboru przedstawiając ją w przynajmniej 2 jak nie więcej wariantach. Zazwyczaj jest to wersja ekonomiczna i optymalna. Jeśli klient ma takie życzenie otrzyma również ofertę premium. Przeważnie jest ona przygotowana na systemie Satel Integra z funkcjonalnościami automatyki domowej i z obsługą z paneli dotykowych lub tabletu czy smartfona. Nie straszymy klientów takimi ofertami w standardzie lub jeśli tego nie potrzebują. Zawsze staramy się poznać indywidualne potrzeby każdego klienta i dobrać jak najbardziej optymalne rozwiązania do nich.

 

Na dzień dzisiejszy podstawowym dla nas systemem w budownictwie miszkaniowym czy jednorodzinnym sa systemy ze szczegółowym powiadamianiem o zdarzeniu, możliwością zdalnej obsługi i ewentualnymi możliwościami podstawowego sterowania jakimiś funkcjami np. otwarciem bramy czy zakręceniem zaworu z wodą. Bazowymi systemami w takich instalacjach są Satel Perfecta lub Genevo Prima. Nasze systemy przygotowane są do podłączenia monitoringu dowolnej agencji ochrony, ale nasi klienci zawsze wiedzą więcej, bardziej szczegółowo niż one. To z naszego długoletniego doświadczenia zdrowsze podejście niż oddawanie kontroli nad zdarzeniami tylko firmom ochroniarskim. 

instalacja alarmów, instalacja kamer, instalacja automatów do bram

Montaż systemów monitoringu kamer Dahua, CMR, BCS

Instalacje i montaż systemów monitoringu opieramy właściwie o trzech producentów: Dahua, CMR, BCS. Wśród ich asortymentu jest wszystko co w instalacji systemu kamer znajdować się powinno. Mianowicie oprócz podstawowych elementów jak rejestratory czy kamery mają oni elementy podnoszące estetykę instalacji m.in. dedykowane adaptery montażowe do kamer, które pozwalają ukryć w nich połączenia kablowe bez stosowania. Firma BCS ma tutaj przewagę nad konkurencją w postaci zasilaczy awaryjnych z podtrzymaniem bateryjnym zarówno kamer, jak i rejestratora. Odchodzi więc koszt dawania dodatkowych zasilaczy UPS, które nawet w najdroższych wersjach nie dorównują czasowi podtrzymania systemów zasilania BCS.

Jeśli chodzi o dyski twarde, na których archiwizowane są nagrania to wykorzystujemy tylko te dedykowane do rozwiązań monitoringu i przeznaczonych do pracy ciągłej. Bazujemy tu na produktach WD i Seagate.

Nasze systemy monitoringu po podłączeniu do internetu pozwalają na podgląd obraz na żywo czy sprawdzanie zarchiwizowanych nagrań. Zdalny podgląd możliwy jest na komputerach, tabletach czy smartfonach bez konieczności jak to kiedyś miało miejsce stałego zewnętrznego adresu IP. Montujemy instalacje monitoringu zarówno cyfrowego IP jak też analogowego w rozdzielczości FullHD we wszystkich formatach: AHD, HDCVI, TVI.

montaz monitoring kamer, monitoring domu, monitoring firmy, monitoring sklepu, instalacja monitoringu kamer

Montaż automatyki wjazdowej i budynkowej

montaż alarmów, montaż kamer, montaż domofonów,

W naszej ofercie znajdą również Państwo takie elementy usługi jak montaż automatyki bram wjazdowych i garażowych.  Liderem dla nas w tej dziedzinie jest firma Came. Dlatego też jej urządzenia są podstawą dla naszych ofert na zapytanie o takie usługi. 

Domofony i wideodomofony to również część automatyki domowej. Tutaj polecamy produkty takich marek jak Vidos czy Commax. Zarówno w wersjach analogowych jak i cyfrowych. Coraz częściej zdarza nam się montować wideodomofony IP takich producentów jak Dahua czy BCS. Pozwalają one na prowadzenie zdalnej wideo rozmowy z osobą stojąca przy furtce nawet jeśli nikogo nie ma w domu.

Kolejnym wartym uwagi systemem jest system inteligentnego budynku Fibaro. Pozwala na zaaranżowanie np. scen świetlnych, sterowaniem oświetleniem rgb – jego natężeniem i kolorystyką. Włączaniem zdalnym urządzeń itd. System można powiedzieć podnoszący komfort bytu przy jednoczesnej kontroli nad wydatkami np. za energię elektryczną lub ogrzewanie.

Naszą przewagą nad konkurencją jest możliwość integrowania wszystkich instalacji ze sobą w spójną całość. Nasi klienci mają to w standardzie. Wszędzie indziej dostaniesz to w ograniczonych możliwościach i za słoną dopłatą.

Teren naszego działania to większość woj. mazowieckiego. Jednak najwięcej instalacji wykonujemy w Warszawie i jej okolicach. 

Zapraszamy do kontaktu

Montaż systemu alarmowego System alarmowy przewodowy to najczęściej stosowany rodzaj zabezpieczenia obiektu przed kradzieżą i wandalizmem. Nasza firma proponuje Państwu montaż systemu alarmowego przewodowego chyba najbardziej rozpoznawalnego producenta jakim jest krajowy Satel i bezsprzecznie jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów systemów alarmowych na świecie mianowicie Kanadyjskiej firmy DSC. Jeśli jednak mieliby Państwo życzenie aby przygotować ofertę

Montaż systemu alarmowego bezprzewodowego Montaż systemu alarmowego bezprzewodowego jako usługa powinien być i u nas jest tańszy od montażu systemu przewodowego. Natomiast cena urządzeń niestety zazwyczaj jest już wyższa od odpowiedników przewodowych. Dochodzi jeszcze aspekt regularnych wymian baterii (w dobrych jakościowo urządzeniach co około 2 lata), które są specyficzne i nie tanie. Ale niestety są

Montaż systemu kamer Montaż systemu kamer w domu mieszkalnym, a raczej objęcie jego zasięgiem posesji wokół domu jest obecnie coraz częściej praktykowany. Dzisiejsze cyfrowe systemy telewizji IP są zdecydowanie tańszą inwestycją w porównaniu do systemów analogowych z przed kilku czy kilkunastu lat. Pomiędzy ich jakością i możliwościami również jest ogromna przepaść. Dzisiaj możliwości techniczne jednym

Montaż systemu kamer analogowych Co prawda system kamer analogowych jest sukcesywnie wypierany przez systemy kamer analogowych w jakości HD (AHD) systemy IP, ale jeśli instalacja ma być niskobudżetowa i zamknąć się w określonej kwocie w tym wypadku polecamy bardziej dobry jakościowo system analogowy niż system IP na tanich urządzeniach z niewiadomego pochodzenia, które po pierwszej