Montaż systemu kamer

Montaż systemu kamer w domu mieszkalnym, a raczej objęcie jego zasięgiem posesji wokół domu jest obecnie coraz częściej praktykowany. Dzisiejsze cyfrowe systemy telewizji IP są zdecydowanie tańszą inwestycją w porównaniu do systemów analogowych z przed kilku czy kilkunastu lat. Pomiędzy ich jakością i możliwościami również jest ogromna przepaść. Dzisiaj możliwości techniczne jednym ruchem dłoni na smartfonie pozwalają nam na zerknięcie na kamery zamontowane na posesji swojego domu czy firmy podczas beztroskiego urlopu za granicą. W dobie nieograniczonego dostępu do internetu mamy możliwość prowadzenia rozmowy z gościem czy klientem stojącym przed furtką posesji czy firmy (polecamy wideodomofony IP firmy BCS).

Obecnie na rynku jest cała masa firm które pod swoim logo sprzedają dokładnie te same urządzenia co konkurencja. A tak naprawdę to większość urządzeń choć na pozór inne to są te same urządzenia tylko inaczej opakowane i z innym logo, a cenę ich wyznacza renoma firmy. My ze względu najlepszego stosunku ceny do jakości skupiliśmy się głównie na urządzeniach firmy BCS obecnie chyba wiodącego dystrybutora sprzętu CCTV w naszym kraju. Jako jednego z nielicznych mającego w swojej ofercie domofony IP, a już na pewno jako lidera w możliwościach jakie dają właśnie domofony IP w integracji z systemem kamer.

Chcielibyśmy Państwu zaproponować nasze usługi w zakresie montażu monitoringu Państwa posesji czy firmy. W tym celu przygotowaliśmy propozycje sprzętowo-cenową, która najczęściej jest wybierana przez klientów w budownictwie jednorodzinnym.

W skład systemu wchodzą:

  • Rejestrator BCS-NVR0401E – 1 szt,
  • Kamera 2Mpx BCS-TIP3200IR-E lub BCS-DIMP1200IR-E – 4szt,
  • Switch PoE 5 portów 10/100Mb – 1szt,
  • Dysk twardy WD Purple 1TB 24/7 – 1 szt,
  • Monitor do podglądu jednak zazwyczaj taki monitor jest posiadaniu klientów więc nie bierzemy go pod uwagę podczas wyceny.

Koszt urządzeń to 2800 zł netto.

Koszt montażu takiego systemu – od 550 zł netto.

kamery do domu

I jeszcze jedna wersja tego systemu z bardziej szczegółowym monitoringu części tylnej tarasowej oraz dodatkowa kamera patrząca na brame wjazdową i furtkę.

Urządzenia:

  • Rejestrator BCS-NVR0801E – 1 szt,
  • Kamera 2Mpx BCS-TIP3130IR lub BCS-DIMP1200IR-E – 6szt,
  • Switch PoE 8 portów 10/100Mb – 1szt,
  • Dysk twardy WD Purple 2TB 24/7 – 1 szt,
  • Monitor do podglądu jednak zazwyczaj taki monitor jest posiadaniu klientów więc nie bierzemy go pod uwagę podczas wyceny.

Koszt urządzeń to 3850 zł netto.

Koszt montażu takiego systemu – od 650 zł netto.

system monitoringu kamer domu

Zdajemy sobie sprawę, że to nie małe kwoty niemniej jednak jak wspomnieliśmy stosunek jakości do ceny tutaj według nas jest optymalny. Każdy z Państwa szybko znajdzie dużo tańszy pewnie nie kłopot będzie znaleźć 2 razy tańszy zestaw do monitoringu składający się z 4 kamer. Zdajemy sobie sprawę również z tego i nie dyskutujemy oczywiście co do konkurencyjności cenowej tańszego sprzętu jednak jeśli mieliby Państwo możliwość porównania obrazu z dwóch kamer – jednej z naszej propozycji i jednej oferty mocno konkurencyjnej cenowo od razu zauważyli by Państwo kosztem czego sprzęt jest tak atrakcyjny cenowo. A już najbardziej polecamy takie porównanie w nocy lub o zmierzchu.

Na wszystkie nasze instalacje udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Jeśli montaż odbywa się na powierzonym sprzęcie gwarancję dajemy tylko na usługę montażu.

Nasz montaż systemu kamer oferujemy praktycznie w całym województwie mazowieckim min. w miejscowościach: Warszawa, Łomianki, Legionowo, Zegrze, Serock, Nieporęt, Wyszków, Pułtusk, Tłuszcz, Radzymin, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Stanisławów, Mińsk Maz., Otwock, Józefów, Karczew, Kałuszyn, Siedlce, Sokołów Podl., Małkinia, Ostrów Maz., Łochów i wielu innych.

Montaż systemu kamer to czynność którą warto zlecić przeszkolonej do przeprowadzania takich instalacji firmie.

Montaż systemu kamer to czynność nieskomplikowana, jak każda inna jeśli się wie co trzeba zrobić.

Zapraszamy do kontaktu:

Transys Maciej Zduniak

tel. 602657469

email: info@transys.pl