Nasza oferta

Systemy alarmowe, systemy telewizji i automatyka wjazdowa to nasza pasja.

Integracja wszystkiego w jedną całość to wyzwanie, które pozwala nam się spełniać.

Nasza oferta jest dość szeroka, a znajdą w niej Państwo:

monitoring sklepu, kamera do sklepu, system kamer do sklepu, instalacja monitoringu sklepu
Systemy alarmowe Satel, Genevo. DSC montaż alarmów, instalacja systemów alarmowych,
automat bramy garażowej
  • Montaż systemów alarmowych przewodowych, bezprzewodowych i mieszanych – hybrydowych z powiadamianiem na telefon i zdalnym sterowaniem
  •  Montaż modułów komunikacyjnych GSM/GPRS do powiadamiania o zdarzeniach
  •  Serwis i konserwacja systemów alarmowych większości producentów dostępnych na rynku np.: Satel, DSC, Risco, Paradox, Visonic, Genevo, Pyronix, Napco, Rokonet, Sas Electronics,
  •  Montaż monitoringu kamer IP, HDCVI, AHD, TurboHD takich producentów jak: BCS, HikVision, HQVision, Novus
  •  Serwis i konserwacja systemów kamer niezależnie w jakiej technologi są wykonane
  •  Montaż i serwis automatyki wjazdowej bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych producenta Came
  •  Montaż domofonów i wideodomofonów takich producentów jak: Came, Vidos, ACO, Commax, BCS
  •  Integracja systemów alarmowych z automatyką, monitoringiem, elektryką (np. sterowanie oświetleniem), hydrauliką (np. automatyczne zakręcenie wody jeśli czujnik zalania wykryje jej wyciek)
  •  Montaż automatyki budynkowej Polskiego producenta Fibaro
  •  Montaż wyrzutni mgły ochronnej duńskiego producenta firmy Protect

Wyższa cena nie zawsze oznacza lepszą jakość urządzeń czy usługi,

ale zazwyczaj najtańsze oferty wiążą się z ryzykiem niskiej jakości sprzętu i usługi

 
 

Obecnie na rynku jest cała masa różnego rodzaju urządzeń, rozwiązań, producentów, którzy prześcigają się w próbach przyciągnięcia klienta. Dokładnie to samo dotyczy firm instalatorskich czy ochroniarskich. Zazwyczaj głównym kryterium rywalizacji jest niestety cena. Niestety, bo w tej branży cenę wyznacza jakość i zastosowane w urządzeniu rozwiązania. Poza kilkoma markami, które doliczają sobie za renomę. Dlatego podczas kilkunastoletniej przygody i pracy na różnorakim sprzęcie posiedliśmy wiedzę, która umożliwia nam znalezienie złotego środka, pozwalającego zaproponować optymalne rozwiązanie – nie nadwyrężając przy tym finansów klienta. Często spotykamy się z instalacjami, które są typowo np. alarmowe, a zastosowane w nich urządzenia mogłyby świadczyć, że mamy do czynienia z budynkiem inteligentnym. Prawdopodobnie klienci ulegali marketingowi lub designowi pomijając fakt, że płacą ciężkie pieniądze za coś, co będzie wykorzystane w niewielkim stopniu.

Pracujemy tylko na sprawdzonym sprzęcie i nowości wprowadzamy zazwyczaj z lekkim opóźnieniem, tak aby wszelkie poprawki niedopracowanych rozwiązań zostały już wprowadzone, a produkt był w pełni wartościowy. Szanujemy swój czas i czas oraz nerwy klienta. Nie testujemy poprawności działania sprzętu na własnych klientach. Tutaj pozwalamy aby konkurencja nas wyprzedziła.

Wychodzimy z założenia, że zadowolony klient jest najlepszą wizytówką firmy i dlatego staramy się świadczyć najwyższej jakości usługi. To właśnie jakością, a nie ceną staramy się uzyskać przewagę nad konkurencją.

Posiadamy licencję 2 stopnia zabezpieczenia technicznego wydaną przez MSW, która upoważnia nas do wykonywania projektów oraz instalacji systemów praktycznie w większości obiektów – nawet tych z Listy Wojewody typu szkoły, urzędy, banki.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji

pon-sob od 8 do 20

Dla naszych klientów serwis i wsparcie 24h/7dni.

 

infolinia tel. 534 777 775
serwis tel. 602 657 469

e-mail: info@transys.pl

Montujemy również alarmy, kamery, domofony, automaty do bram z powierzonych przez klienta urządzeń.

Obszar naszego działania to większość woj. mazowieckie min. Warszawa, Otwock, Mińsk Maz., Kałuszyn, Siedlce, Sokołów Podl, Węgrów, Małkinia, Ostrów Maz., Wyszków, Łochów, Stanisławów…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress