Nasza oferta

Systemy alarmowe, systemy telewizji i automatyka wjazdowa to nasza pasja.

Integracja wszystkiego w jedną całość to wyzwanie, które pozwala nam się spełniać.

Nasza oferta jest dość szeroka, a znajdą w niej Państwo:

monitoring sklepu, kamera do sklepu, system kamer do sklepu, instalacja monitoringu sklepu
Systemy alarmowe Satel, Genevo. DSC montaż alarmów, instalacja systemów alarmowych,
automat bramy garażowej
  • Montaż systemów alarmowych przewodowych, bezprzewodowych i mieszanych – hybrydowych z powiadamianiem na telefon i zdalnym sterowaniem
  •  Montaż modułów komunikacyjnych GSM/GPRS do powiadamiania o zdarzeniach
  •  Serwis i konserwacja systemów alarmowych większości producentów dostępnych na rynku np.: Satel, DSC, Risco, Paradox, Visonic, Genevo, Pyronix, Napco, Rokonet, Sas Electronics,
  •  Montaż monitoringu kamer IP, HDCVI, AHD, TurboHD takich producentów jak: BCS, HikVision, HQVision, Novus
  •  Serwis i konserwacja systemów kamer niezależnie w jakiej technologi są wykonane
  •  Montaż i serwis automatyki wjazdowej bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych producenta Came
  •  Montaż domofonów i wideodomofonów takich producentów jak: Came, Vidos, ACO, Commax, BCS
  •  Integracja systemów alarmowych z automatyką, monitoringiem, elektryką (np. sterowanie oświetleniem), hydrauliką (np. automatyczne zakręcenie wody jeśli czujnik zalania wykryje jej wyciek)
  •  Montaż automatyki budynkowej Polskiego producenta Fibaro
  •  Montaż wyrzutni mgły ochronnej duńskiego producenta firmy Protect

Wyższa cena nie zawsze oznacza lepszą jakość urządzeń czy usługi,

ale zazwyczaj najtańsze oferty wiążą się z ryzykiem niskiej jakości sprzętu i usługi

 
 

Obecnie na rynku jest cała masa różnego rodzaju urządzeń, rozwiązań, producentów, którzy prześcigają się w próbach przyciągnięcia klienta. Dokładnie to samo dotyczy firm instalatorskich czy ochroniarskich. Zazwyczaj głównym kryterium rywalizacji jest niestety cena. Niestety, bo w tej branży cenę wyznacza jakość i zastosowane w urządzeniu rozwiązania. Poza kilkoma markami, które doliczają sobie za renomę. Dlatego podczas kilkunastoletniej przygody i pracy na różnorakim sprzęcie posiedliśmy wiedzę, która umożliwia nam znalezienie złotego środka, pozwalającego zaproponować optymalne rozwiązanie – nie nadwyrężając przy tym finansów klienta. Często spotykamy się z instalacjami, które są typowo np. alarmowe, a zastosowane w nich urządzenia mogłyby świadczyć, że mamy do czynienia z budynkiem inteligentnym. Prawdopodobnie klienci ulegali marketingowi lub designowi pomijając fakt, że płacą ciężkie pieniądze za coś, co będzie wykorzystane w niewielkim stopniu.

Pracujemy tylko na sprawdzonym sprzęcie i nowości wprowadzamy zazwyczaj z lekkim opóźnieniem, tak aby wszelkie poprawki niedopracowanych rozwiązań zostały już wprowadzone, a produkt był w pełni wartościowy. Szanujemy swój czas i czas oraz nerwy klienta. Nie testujemy poprawności działania sprzętu na własnych klientach. Tutaj pozwalamy aby konkurencja nas wyprzedziła.

Wychodzimy z założenia, że zadowolony klient jest najlepszą wizytówką firmy i dlatego staramy się świadczyć najwyższej jakości usługi. To właśnie jakością, a nie ceną staramy się uzyskać przewagę nad konkurencją.

Posiadamy licencję 2 stopnia zabezpieczenia technicznego wydaną przez MSW, która upoważnia nas do wykonywania projektów oraz instalacji systemów praktycznie w większości obiektów – nawet tych z Listy Wojewody typu szkoły, urzędy, banki.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji

pon-sob od 8 do 20

Dla naszych klientów serwis i wsparcie 24h/7dni.

 

infolinia tel. 534 777 775
serwis tel. 602 657 469

e-mail: info@transys.pl

Montujemy również alarmy, kamery, domofony, automaty do bram z powierzonych przez klienta urządzeń.

Obszar naszego działania to większość woj. mazowieckie min. Warszawa, Otwock, Mińsk Maz., Kałuszyn, Siedlce, Sokołów Podl, Węgrów, Małkinia, Ostrów Maz., Wyszków, Łochów, Stanisławów…