Węgrów

Montaż instalacji systemów alarmowych i monitoringu w miejscowości Węgrów i okolicach.

Montaż i serwis systemów alarmowych w domu, sklepie, firmie.

Satel, Genevo, DSC i innych.

Węgrów i okoliczne miejscowości to główny teren naszego działania. Dla naszych klientów z miejscowości Węgrów i okolic mamy następującą ofertę:

  • Systemy alarmowe Satel. Przewodowe i bezprzewodowe oraz mieszane. Satel Integra, Satel Perfecta, Satel Versa, Micra. Oraz te najmniejsze CA-5 i CA-6. W zakresie urządzeń firmy Stel nasza oferta dotyczy zarówno montażu nowych instalacji, jak i serwisie i rozbudowach już istniejących.
  • Systemy alarmowe Genevo. Przewodowe i mieszane Prima 6,12,16 i 64. Systemy alarmowe w standardzie wyposażone w komunikator GSM, pozwalający na szczegółowe powiadamianie SMS jak i zdalna obsługę alarmu i sterowanie jego funkcjami lub elementami automatyki domowej.
  • Systemy alarmowe DSC . Kanadyjski system alarmowy słynący na całym świecie ze stabilności i bezawaryjnego działania. Obecnie z najlepszym systemem bezprzewodowym zarówno jeśli chodzi o zasięg urządzeń bezprzewodowych, jak i oszczędność energii z baterii co bezkonkurencyjnie przedłuża ich żywotność (nawet do 8 lat).

Więcej na ten temat znajdziesz tutaj:

system alarmowy Węgrów montaż serwis instalacja
montaż instalacja monitoringu kamer Węgrów

Montaż i serwis systemów monitoringu kamer

Dahua, BCS, CMS i innych

Dla miejscowości Węgrów i okolic nasze usługi to również montaż, serwis i rozbudowa systemów monitoringu kamer, Zarówno w domach, jak i sklepach, firmach czy instytucjach. Montaże przeprowadzamy tylko na sprawdzonych urządzeniach Dahua, BCS, CMR. Serwisujemy i rozbudowujemy systemy monitoringu dowolnego producenta jak i trybu działania. Obsługujemy systemy Analogowe, AHD, TVI, HDCVI. Nasze systemy monitoringu po podłączeniu do internetu pozwalają na zdalny podgląd na smartfonie, tablecie czy komputerze obrazu na żywo jak i nagrań z archiwum na dysku.

Więcej na ten temat znajdziesz tutaj:

montaż automatów do bram, automatyka wjazdowa Wegrów

Domofony, wideodomofony, automatyka wjazdowa.

Came, Vidos, Commax

 

Zajmujemy się również montażem automatyki bram wjazdowych i garażowych. W zakresie automatyki wjazdowej pracujemy na urządzeniach włoskiego producenta Came. 

Z racji tego, ze pierwszą linią ochrony są domofony i wideodomofony również w tym zakresie mogą Państwo na nas liczyć. Tutaj naszą ofertę w zakresie urządzeń analogowych i cyfrowych opieramy na urządzeniach Vidos i Commax. Natomiast wideodomofony IP to Dahua i BCS.

Więcej na ten temat znajdziesz tutaj:

wideodomofon vidos, montaz wideodomofonu, domofonu Węgrów

Na wszystkie nasze usługi i urządzenia udzielamy minimum 24 miesiące gwarancji.

Jako jedni z nielicznych oferujemy naszym klientom możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 5 lat.

Zapraszamy do kontaktu

Montaż alarmów Węgrów, Instalacja alarmów Węgrów. Alarm Satel, Integra, Perfecta, Versa, Micra. System alarmowy Genevo. Montaż i serwis systemów alarmowych, alarmów. Montaż systemów monitoringu. Montaż systemu kamer. Instalacja systemu monitoringu. Instalacja systemu kamer. Montaż i serwis systemów monitoringu. Montaz domofonu Węgrów. Montaż kamer Węgrów. Instalacja wideodomofonu Węgrów. MOnitoring Dahua, BCS, CMR.