Sokołów Podl.

Instalacja systemów alarmowych. Montaż monitoringu kamer.

Alarmy domowe, do sklepu, firmy. Monitoring FullHD. Automatyka wjazdowa, domofony, wideodomofony Sokołów Podl.

centrala Satel Versa montaż,serwis, instalacja, versa 5, versa 10, versa 15,
genevo warszawa
dsc warszawa

Montaż instalacji i serwis systemów alarmowych

Montażem i serwisem systemów alarmowych zajmujemy się od 2000 roku. Sokołów Podl. to miejscowość, w której zaufało nam wielu klientów, dla których zamontowaliśmy systemy alarmowe i monitoringu. Wielu również zdecydowało się powierzyć nam obsługę swojego alarmu lub kamer po tym jak z różnych powodów ich instalator przestał się nimi opiekować.

Przez kilkanaście lat zdobywania doświadczeń zarówno tych dobrych, jak i tych gorszych udało nam się wyselekcjonować z pośród gąszczu różnego rodzaju rozwiązań i urządzeń takie, które pozwalają na długą i bezawaryjną pracę. Jednocześnie nie przysparzającą nam wizyt serwisowych, a klientom pozwalające cieszyć się stabilnym i bezawaryjnym działaniem.

Nasze instalacje alarmowe to:

 

Satel:

  • Integra (możliwość budowania systemów przewodowych, bezprzewodowych oraz mieszanych – hybrydowych)
  • Perfecta (systemy bezprzewodowe, przewodowe i mieszane)  w standardzie powiadomienie GSM i możliwość zdalnej obsługi z telefonu komórkowego jak i sterowania funkcjami systemu automatyki
  • Versa podstawowe funkcje systemu alarmowego. System alarmowy do budownictwa jednorodzinnego, sklepików, domków letniskowych
  • Micra małe systemy bezprzewodowe do mieszkań, sklepików, firm, domków działkowych.

Genevo:

  • Prima 6
  • Prima 12
  • Prima 16
  • Prima64

Systemy alarmowe od małych kilku czujnikowych do rozbudowanych systemów w budownictwie jednorodzinnym czy usługowym. Możliwość szczegółowego powiadamianie o zdarzeniu w postaci SMS oraz możliwość zdalnej obsługi z aplikacji na urządzenia mobilne typu tablet czy smartfon.

 

Zarówno Satel jak i Genevo to systemy alarmowe polskiej produkcji zdobywające coraz liczniej zadowolonych użytkowników na całym świecie.

DSC Neo:

 

Kanadyjski system alarmowy znany i doceniany na całym świecie ze swojej stabilnej i bezawaryjnej pracy. Od niedawna również jeden z najbardziej niezawodnych i zaawansowanych technicznie systemów bezprzewodowych.

Montaż instalacji monitoringu kamer Dahua, BCS, CMR.

Monitoring domu, sklepu, firmy z podglądem na telefonie, tablecie komputerze Sokołów Podl.

Oferujemy usługi montażu, serwisu i konserwacji istniejących systemów kamer. Sami bazujemy na urządzeniach z krajowej dystrybucji z gwarancją i serwisem. Ale wiemy jak dużo firm czy prywatnych instalatorów importuje samodzielnie urządzenia, aby ostatecznie system był tańszy. Niestety prawie zawsze pozbawiając i siebie i klienta jakichkolwiek roszczeń gwarancyjnych. Zazwyczaj wtedy, jeśli klient dzwoni z problemem zostaje z nim sam. Dlatego zapraszamy do kontaktu z nami. U nas zawsze gwarancja trwa minimum 24 miesiące niekiedy dłużej, a i jako jedni z nielicznych oferujemy możliwość jej wydłużenia nawet do 5 lat.

 

Nasze systemy monitoringu po podłączeniu do internetu pozwalają na zdalna obsługę jak i podgląd nagrań w czasie rzeczywistym oraz tych zarchiwizowanych na dyskach twardych.

rejestratory-cmr, rejestrator, ip, rejestrator hdcvi, rejestrator tvi

Montaż automatyki bramowej, domofonów i wideodomofonów Sokołów Podl. 

Automaty do bram wjazdowych, przesuwnych i skrzydłowych o raz bram garażowych Came.

Domofony i wideodomofony analogowe i cyfrowe Vidos, Commax. Wideodomofony IP Dahua i BCS.

Zapraszamy do kontaktu

Montaż instalacji systemów alarmowych Sokołów Podl. Instalacja alarmów przewodowych i bezprzewodowych Sokołów Podl. Instalacja kamer i monitoringu. Montaż alarmów domowych, w sklepie, firmie. Monitoring sklepu, domu firmy Sokołów Podl. Montaż automatów do bram wjazdowych i garażowych Came. Montaż alarmów Satel, Genevo, DSC. Instalacja kamer Dahua, BCS. Serwis i naprawa systemów alarmowych i kamer. Montaż domofonów i wideodomofonów analogowych, cyfrowych i IP. Firma instalacyjna, firma instalująca alarmy i kamery. Instalator systemów alarmowych. Kamering, okamerowanie.