montaz systemu fibaro instalacja

Fibaro – inteligentny budynek, dom, mieszkanie…

Fibaro to nasz krajowy, bezprzewodowy system inteligentnego domu. System, który sprawi, że dom czy mieszkanie dopasuje się do mieszkańców i będzie żyło ich rytmem. Sterowanie oświetleniem, roletami, urządzeniami typu on/off oraz ciągle poszerzającą się bazą pluginów pozwalających na sterowanie RTV/AGD i to z dowolnego miejsca na świecie to zaledwie namiastka możliwości tego systemu. System Fibaro wyznacza nowy wymiar komfortu. Jest to obecnie najbardziej zaawansowane rozwiązanie w systemach inteligentnej automatyki. Jest ono oparte na technologi Z-Wave, która umożliwia sterowanie dowolnym sprzętem elektrycznym na obiekcie, a instalacja nie ingeruje w infrastrukturę budynku. System Fibaro jest niezauważalny, gdyż opiera się na istniejącej, standardowej instalacji elektrycznej, a miniaturyzacja urządzeń systemu pozwala na ich podłączenie bezpośrednio w puszkach włączników lub gniazdek, którymi chcemy sterować. Pozwala to na uniknięcie całej masy włączników lub zapamiętywania określonych sekwencji ich wciskania aby uzyskać założony efekt sterowania urządzeniami wykonawczymi jak to bywa w konkurencyjnych systemach.
Pomimo niezbyt dużego zasięgu pojedynczego urządzenia (około 30m)  cała sieć opiera się na strukturze Mesh tzn. każde urządzenie jest zarówno odbiornikiem jaki przekaźnikiem/powielaczem zasięgu przez co fatyczny zasięg systemu jest wielokrotnie większy.

struktura mesh fibaro

Fibaro = komfort

Załóżmy że wracasz do domu po ciężkim, długim dniu i jedyne o czym marzysz to odpoczynek w miłej atmosferze. Fibaro jako Twój domowy asystent zapewni Ci odpowiedni komfort i wygodę. Systemem zarządza centrala (Home Center 2 lub Home Center Lite), a sterowanie systemem odbywa się za pomocą tabletu, telefonu lub komputera, tak więc Twój dom jest zawsze przy Tobie. Przejrzysty, intuicyjny i przyjazny interfejs został dopasowany do systemów operacyjnych iOS oraz Android.

sterownie systemem fibaro

Fibaro = bezpieczeństwo

fibaro smoke sensor

Fibaro błyskawicznie rozpoznaje potencjalne niebezpieczeństwo i rozpoczyna ustalone procedury alarmowe. System będzie chronił Cię przed skutkami zalania (Flood Sensor), pożaru (Smoke Sensor) czy włamania (Motion Sensor i Door/Window Sensor).

fibaro flood sensor

Fibaro = oszczędności

fibaro wall-plug

Wykorzystaj te możliwości, które pozwolą Ci na zmniejszenie rachunków za prąd i ogrzewanie, a także wyręczą Cię w wielu czynnościach, na które codziennie tracisz cenny czas.

Fibaro = Innowacyjność

System jest bezprzewodowy, a jego instalacja nie wymaga ingerencji w infrastrukturę budynku. Produkty Fibaro są multifunkcjonalne dzięki czemu Twój dom będzie mógł jeszcze więcej.

Fibaro w porównaniu z konkurencyjnymi systemami automatyki budynkowej jest umiarkowanie tani. Podstawowa automatyka mieszkania około 50m2 to koszt od 3000 zł, a domu 120m2 już od 6000 zł. I co ważne płacisz za niego tylko raz, a w razie przeprowadzki zabierasz go ze sobą.

Poniższy film przedstawia możliwości systemu Fibaro

Więcej szczegółów na www.fibaro.com

System ten w kolektywie z multiroom-em SONOS tworzy pełnię doznań multimedialnych. Twoja muzyka jest zawsze tam gdzie Ty.

Oferujemy montaż systemu inteligentnego domu w takich miejscowościach jak: Warszawa, Radzymin, Legionowo, Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Pruszków, Piastów, Michałowice, Reguły, Babice, Izabelin, Łomianki, Nowy dwór Maz, Nieporęt, Serock, Pułtusk, Wyszków, Łochów, Ostrów Maz, Ostrołęka, Małkinia, Sokołów Podl., Siedlce, Łosice, Łuków, Józefów, Otwock, Józefosław, Zalesie Dolne, Zalesie Górne, Piaseczno, Węgrów, Konstancin Jeziorna, Łomianki,

Zapraszamy do kontaktu:

Transys Maciej Zduniak

tel. 602657469

email: info@transys.pl