Domofony i wideodomofony

Domofony jak i videodomofony to pierwsza linia zabezpieczenia przed niechcianym gościem. Domofon pozwoli usłyszeć, a videodomofon usłyszeć i zobaczyć, kto dzwoni lub stoi za drzwiami. Nie jest to urządzenie, które nas zabezpieczy przed bezpośrednim wtargnięciem intruza niemniej jednak powoli na jego weryfikację. W wielu przypadkach jest to wystarczające aby nie narażać się na niekomfortowe sytuacje.

Obecnie domofon czy wideodomofon pozwala na prowadzenie rozmowy z osobą będącą przy furtce nawet jeśli nikogo z domowników aktualnie nie ma w domu. Systemy cyfrowe, a nawet analogowe potrafią przekierować takie połączenie na telefon komórkowy bądź na smartfona z dedykowana aplikacją, który to staje się naszym dodatkowym monitorem.

Zasadniczo czy to domofon czy wideodomofon składa się z kilku elementów. Unifonu czy monitora w środku pomieszczenia, bramofonu czy też kasety zewnętrznej, elektrozaczepu i ewentualnie zasilacza. Jeśli domofon wyposażony jest w dodatkowe przyciski często za pomocą jego umożliwiamy np. otwarcie bramy wjazdowej na posesję lub ewentualne podświetlenie podjazdu czy ścieżki od furtki do drzwi.Dzisiaj wideodomofony mogą zrobić zdjęcie osobie, która dzwoniła podczas gdy nikogo nie było w domu. Duże ekrany dotykowe mogą również służyć jako ramki elektroniczne i w czasie kiedy nie ma potrzeby używania ekranu jako wideodomofonu przewijają się na nim np. slajdy ze zdjęciami.

montaż instalacja wideodomofonu commax vidos dahua bcs

Domofony i wideodomofony Commax i Vidos

wideodomofon vidos, vidos, vidos zestaw, videodomofon,

Nasza propozycja jeśli chodzi o wideodomofony to w podstawowej wersji Vidos lub Commax. Vidos ma obecnie chyba największy wybór zarówno monitorów jak i paneli zewnętrznych. Jego design jest nowoczesny i starannie dopracowany. Panele zewnętrzne mamy do wyboru praktycznie we wszystkich możliwych wariantach. Na wąski słupek, na szeroki słupek, nawierzchniowe, wpuszczane, z czytnikiem kart czy chipów, z czytnikiem linii papilarnych, z zamkiem szyfrowym na kod itd.itd. Vidos jest to marka która wcześniej nazywała się Competition i z pod tego loga wielu instalatorów między innymi my znamy te urządzenia. 

Commax to firma o bardzo ugruntowanej pozycji jeśli chodzi o branżę domo i wideodomofonów. Można powiedzieć klasyk. Oferta od wielu lat można powiedzieć taka sama i klienci, którzy mieli do czynienia z nim kiedyś z przyzwyczajenia sięgają po niego ponownie mając dobre doświadczenia. Między innymi dlatego też jest w naszej ofercie. Najważniejsza chyba zaletą sprzętu obydwu firm jest niska awaryjność i dobry stosunek jakości do ceny. W obydwu przypadkach zestaw dobrej jakości można skompletować już za 1000 zł.

montaż i instalacja domofonów i videodomofonów
domofon commax, commax, domofon jednorodzinny, tani domofon

Wideodomofony IP

instalacja montaż wideodomofonów dahua bcs
videodomofon ip, wideodomofon ip, videodomofon dahua, dahua ip
domofony i videodomofony montaż
wideodomofon ip dahua montaż

Coraz więcej zwolenników zyskują rozwiązania wideodomofonów IP. Są to naprawdę wiele potrafiące urządzenia. My bazujemy na 2 firmach, a tak na prawdę na jednej linii urządzeń Dahua i BCS. Jeśli na obiekcie znajduje się system monitoringu IP to ciekawym uzupełnieniem jest właśnie wideodomofon również IP. Zintegrowane ze sobą rozszerzają możliwość podglądu  na monitorze wszystkich kamer na budynku wokół domu. Jednocześnie możemy archiwizować nagrania z kamery przy furtce. Jest to ciekawa opcja, którą chętnie wybierają klienci. Dodatkowym atutem jest możliwość zdalnej obsługi i komunikacji przy użyci tej samej aplikacji co do podglądu systemu kamer.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszamy do kontaktu.