Montaż i serwis systemu alarmowego Genevo

Genevo Prima – system alarmowy nowej generacji

Według nas najlepszy system do własnej instalacji bez specjalistycznych narzedzi i wiedzy na temat konfiguracji systemów alarmowych.

Jeśli szukasz systemu alarmowego obrzydliwie prostego w obsłudze, wręcz banalnej jak obsługa bankomatu? Jeśli szukasz systemu alarmowego z funkcjonalnością szczegółowego powiadamiania o tym co się dzieje w obiekcie? Jeśli szukasz systemu alarmowego z możliwością obsługi jakichś elementów automatyki domowej? Genevo Prima 64 jest systemem, który spełni Twoje oczekiwania. Jeśli chcesz być bohaterem we własnym domu i sam zamontować system alarmowy? To, wybór dowolnej centrali z serii Prima pozwoli Ci to marzenie spełnić. Jeśli jednak chciałbyś skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia i zlecić nam montaż Twojego systemu. Będzie nam niezmiernie miło i nie zależnie od tego czy Twój system będzie na centrali Prima6, Prima12, Prima16 czy Pirma64, zrobimy to na prawdę szybko i bez żadnych kłopotów z konfiguracja. Bo to jest właśnie domena systemów Genevo. A instalacja systemów Genevo Prima to dla nas czysta przyjemność.

Obsługa systemu alarmowego Genevo Prima

Prima-LCD Genevo prima montaż Genevo Instalacja Genevo alarm genevo

Genevo nie rozpieszcza nas wyszukany designem manipulatora. Na pierwszy rzut oka wygląda można powiedzieć nawet topornie. Jednak już po chwili obsługi nawet osoby nigdy nie mające do czynienia z obsługą systemu alarmowego, bądź korzystający już z innych systemów przyznają, że jest bardzo logiczna i intuicyjna. A to co mogło sprawiać wrażenie toporności świetnie jest zaadoptowane własnie do tego aby wszystko było oczywiste na ekranie klawiatury. Do wyboru mamy na chwilę obecną jeden rodzaj obudowy, który występuje w dwóch kolorach. Białym i grafitowym. Najczęściej można spotkać się z klawiaturą w podstawowej konfiguracji czyli w białej obudowie z białym tłem wyświetlacza. Ma ona oznaczenia Prima LCD WH-WH. Do obsługi zdalnej systemu alarmowego Genevo daje nam do dyspozycji na urządzenia mobilne aplikację PRIMAgo! Jest ona równie intuicyjna i prosta w obsłudze co obsługa lokalna przy pomocy klawiatury Prima LCD. Poniżej przedstawiamy wygląd zarówno interfejsu graficznego aplikacji jak i wygląd pozostałych manipulatorów w różnych kombinacjach kolorystycznych.

Aplikacja-Primago! zdalna obsługa alarmu, powiadamianie na telefon powiadamianie sms
Klawiatury-Genevo-Prima-LCD montaż systemu alarmowego Genevo montaż genevo instalacja genevo instalator genevo

Przykładowa instalacja systemu  Prima 

polski alarm genevo prima montaż instalacja kofiguracja serwis

System Genevo Prima możemy budować nie tylko jako przewodowe, ale mieszane z urządzeniami bezprzewodowymi. Czyli tzw. Hybrydy. Obecnie do dyspozycji z urządzeń bezprzewodowych mamy jedynie czujnik ruchu i kontaktron, Natomiast działają one w systemie dwukierunkowym na częstotliwości 868 Mhz przez co zasięg jest bardzo duży, a podatność na zakłócenia bardzo minimalna. Jeśli wymagania co do rodzajów czujników bezprzewodowych są większe czyli np. mamy potrzebę zastosowania czujnika zalania woda, czujnika zbicia szkła czy czujnika dymu, musimy sie na razie posiłkować urządzeniami innych producentów.

Warto wspomnieć, że Genevo to firma Polska z Polskim kapitałem. Kolejna Polska firma, lider branży security w europie i coraz szerzej na świecie.

Jak już wspomniałem , jeśli ktoś ma odwagę samodzielnie zamontować system alarmowy w swoim domu, domku letniskowym czy firmie. Genevo będzie odpowiednim wyborem. Nie bedzie potrzebny nawet zaden przewód do programowania centrali z komputera. Po zamontowaniu kilkudziesięciu lub może nawet kilkuset instalacji stwierdzam, ze jestem w stanie zaprogramować system z klawiatury szybciej niż nie jeden komputer na którym trzeba zainstalować oprogramowanie i troszkę nad nim pogłówkować. Komputer z centrala łączyłem jedynie w razie potrzeby zmiany firmware centrali lub klawiatury..

Genevo Evo-Hub montaż genevo warszawa instalacja systemów alarmowych genevo instalacja alarmów genevo

Osoby chcące samodzielnie zainstalować system Genevo zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Jeśli istnieje obawa nie poradzenia sobie z zaprogramowaniem systemu służymy pomocą. Po otrzymaniu odpowiednich wytycznych zakupiony system otrzymają Państwo już zaprogramowany przez nas.

Zapraszamy do kontaktu

certyfikat instalatora genevo certyfikowany instalator kwalifikowany instalator genevo serwis genevo genevo warszawa