Montaż systemu kamer analogowych

Co prawda system kamer analogowych jest sukcesywnie wypierany przez systemy kamer analogowych w jakości HD (AHD) systemy IP, ale jeśli instalacja ma być niskobudżetowa i zamknąć się w określonej kwocie w tym wypadku polecamy bardziej dobry jakościowo system analogowy niż system IP na tanich urządzeniach z niewiadomego pochodzenia, które po pierwszej awarii trzeba wymienić na nowe bo np. brak serwisu tej marki.

Montaż systemu kamer analogowych nie jest skomplikowany i jak zdążyliśmy się zorientować sporo takich instalacji zostało powołanych do życia bezpośrednio przez inwestorów. Jednak większość z tych instalacji nie była odpowiednio skonfigurowana lub same kamery ustawione niepoprawnie. Jednak system ten spełniał zazwyczaj niewygórowane wymagania owych inwestorów.

My chcielibyśmy zaproponować Państwu dla zobrazowania orientacyjnych kosztów przykładową instalacje kamer analogowych na przykładzie przyzwoitego jakościowo sprzętu firmy BCS. Urządzenia nie z tych najtańszych jednak z pełną gwarancją i serwisem w Polsce.

Urządzenia:

  • Rejestrator BCS-DVR0401MES – 1szt,
  • Kamera zewn. z obiektywem regulowanym 2,8-12mm BCS-DM4130TDNUIR – 4szt,
  • Dysk twardy WD Purple 1TB – 1szt,
  • Zasilacz Pulsar PSDC05125T 5x1A – 1szt,
  • Komplet złączy sygnałowych i zasilających.

Koszt urządzeń to 1800 zł netto.

W porównaniu do tej samej ilości sprzętu w systemie cyfrowym IP gdzie koszt urządzeń wynosi 2800 zł netto
zaoszczędzamy kwotę 1000 zł netto.

Cena montażu takiego systemu analogowego czy IP jest taka sama – od 550 zł netto.

monitoring domu jednorodzinnego

Jeśli posiadają Państwo urządzenia zakupione np. w sklepie internetowym czy zdemontowane z jakiejś innej instalacji chętnie podejmieny się ich montażu. Na montaż systemu zawsze dajemy Państwu gwarancję. Jeśli sprzęt nie był nasz gwarancja obejmuje jedynie usługę montażu.

Naszą usługę montaży systemów kamer proponujemy Państwu na terenie całego woj. mazowieckiego. Min. w takich miejscowościach jak: Warszawa, Otwock, Karczew, Józefów, Sulejówek, Okuniew, Halinów, Mińsk Maz., Siedlce, Kałuszyn, Sokołów Podl., Węgrów, Łochów, Ostrów Maz., Wyszków, Pułtusk, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Marki, Legionowo, Zegrze, Nieporęt, Serock, Chotomów, Jabłonna, Łomianki, Pruszków, Piaseczno i wielu innych.

Zapraszamy do kontaktu:

Transys Maciej Zduniak

tel. 602657469

email: info@transys.pl