Satel Versa niewielki system, wielkie możliwości

centrala Satel Versa montaż,serwis, instalacja, versa 5, versa 10, versa 15,

Satel Versa właściwie rodzina systemu Versa składa się z kilku central. Versa 5, Versa 10, Versa 15 to podstawowe centrale z podstawowymi funkcjonalnościami systemu alarmowego. Cyfra, która widnieje w nazwie systemu mówi ile na danej płycie znajduje się wejść tzn. ile czujników można do niej podłączyć. Niemniej jednak to nie są całe możliwości tych central bo każdą z nich można rozbudować do 30 linii czyli czujników. Sytem Versa dzieli się na dwie strefy, a w każdej z nich mamy do wyboru  trzy tryby załączenia co daje w rezultacie podział systemu na 6 części. Jest to wystarczający podział dla budownictwa jednorodzinnego, firmy, domku letniskowego z budynkiem gospodarczym itp. System Alarmowy Versa można budować na zasadzie systemu przewodowego, hybrydowego czyli częściowo przewodowego częściowo bezprzewodowego lub całkowicie bezprzewodowego.

Obsługa systemu alarmowego Satel Versa odbywać się może za pomocą klawiatur, których mamy do wyboru kilka. Od najprostszej klawiatury LED przez dwa rodzaje klawiatur LCD do klawiatury dotykowej w dwóch rozmiarach 4,3 i 7 cali. Po rozbudowie systemu o moduł ETHM-1Plus i podłączeniu go do sieci internet zyskujemy dodatkowe funkcjonalności. W śród nich warto wspomnieć o możliwości zdalnej obsługi z aplikacji na urządzenia mobilne Versa Control, sterowania wyjściami czyli dowolnymi elementami domu. Za pomocą połączenia centrali z serwerem producenta otrzymujemy szczegółowe powiadamianie o zaistniałych zdarzeniach w systemie w postaci wiadomości push. Po rozbudowie systemu alarmowego o moduł odbiornika urządzeń bezprzewodowych możemy skorzystać z dodatkowej możliwości sterowania systemem jaki nam daje wielofunkcyjny pilot. Każdy rodzaj obsługi bez względu na to czy będzie to któraś z klawiatur, aplikacja czy pilot jest bardzo prosty. Z powodzeniem radzą sobie z nią zarówno osoby starsze jak i dzieci.

klawiatura do systemu satel versa montaż

Zdalna obsługa i sterowanie systemem Satel Versa

versa control aplikacja satel

Nasi klienci zawsze mogą skorzystać z przedłużenia gwarancji ze standardowych 24 miesięcy nawet do 5 lat.  Wiemy, że nie jest to standardem dlatego tym bardziej zachęcamy Państwa do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą propozycją oferty przygotowaną pod Państwa konkretne wymagania i oczekiwania.

możliwość wydłużenia gwarancji do 5 lat

Zapraszamy do kontaktu