Satel Perfecta 16, 16 WRL, 32, 32 WRL

centrale Satele Perfecta, perfecta 16, perfecta 16WRL, perfecta 32, perfecta 32 wrl,

System alarmowy Satel Perfecta jest najmłodszym „dzieckiem” naszego rodzimego producenta z Gdańska. Perfecta powstała na bazie sprawdzonych systemów Versa i Micra. Jest to połączenie bezawaryjnego działania Versy z możliwościami prostoty obsługi i komunikacji z Micry. System alarmowy Satel Perfecta powstał jako uzupełnienie oferty firmy o niewielki system alarmowy idealnie wpisujący się w rynek budownictwa jednorodzinnego. Jednocześnie komunikujący się na podobnych zasadach co droższe systemy np. Integra, które przewidziane są do większych obiektów. Przy tym z możliwością budowania systemów hybrydowych czy nawet całkowicie bezprzewodowych. Jeśli dodamy fakt, że aplikacja mobilna umożliwia sterowanie różnymi elementami domu to nic dziwnego, że zarówno instalatorzy jak i klienci chętnie decydują się własnie na Perfectę. My również jesteśmy fanami tego systemu od momentu kiedy się pojawił, a właściwie nawet troszkę wcześniej bo wiedzieliśmy, że powstaje i znaliśmy założenia co do jego funkcjonalności. Od pojawienia się na rynku zamontowaliśmy już dziesiątki instalacji na centralach Satel Perfecta. O awaryjności  możemy powiedzieć, ze jest znikoma (akurat nam się nie przytrafiła żadna awaria). Jeśli system alarmowy nie musi mieć więcej wejść niż 32 bo to maksymalna ilość wejść dla systemu Satel Perfecta 32 ( dla systemu Satel perfekta 16 maksymalna ilość czujników to 16) to zdecydowanie naszym faworytem jest właśnie Satel Perfecta. Oznaczenie WRL na końcu symbolu centrali oznacza iż jest ona przygotowana do współpracy z urządzeniami bezprzewodowymi. Tymi samymi co w przypadku Satel Micra.

Obsługa systemu alarmowego Satel Perfecta

Satel Perfecta nie rozpieszcza nas wyszukanym designem klawiatur, jak to jest w przypadku wyższego modelu systemu alarmowego serii Integra. Jednak estetyka manipulatora PRF-LCD, który dokładnie tak samo wygląda w wersji przewodowej jak i bezprzewodowej (PRF-LCD-WRL) jest bardzo przyzwoita.  Świetnie wkomponowuje się w każdą aranżację wnętrza. Obsługa systemu jest bardzo prosta, Podział na dwie strefy i po trzy tryby załączania w każdej z nich wydają się wystarczające dla najbardziej wymagających klientów sektora domków jednorodzinnych. Nam przynajmniej nie zdarzyło się aby ten podział nie był wystarczający. 

Obsługa z aplikacji na smarfony czy tablety Perfecta Control również jest bardzo intuicyjna. Prosty, przejrzysty interfejs graficzny jest przyswajany przez klientów w ciągu dosłownie kilku minut. Klient sam decyduje jakie powiadamiania mają być włączone i dowolnie może to sam zmieniać. Powiadamianie i zdalne sterowanie pomimo iż odbywa się torem GSM to w odróżnieniu od konkurencji pozwala na ograniczenie informacji przesyłanych wiadomościami SMS, które są jak by nie było są kosztowne. W systemie Satel Perfecta zdecydowano się na zestawienie połączenia bezpośrednio przez serwer producenta (znajdujący się w Gdańsku, a nie gdzieś na dalekim wschodzie), przez co informacje przesyłane są w postaci pakietów danych GPRS. Dane GPRS są o wiele tańszym sposobem przesyłania informacji niż standardowe SMS-y co sprawia, że użytkowanie systemu staje się bardziej ekonomiczne.

Klawiatura PRF-LCD Satel Perfecta
Perfecta-Control aplikacja satel

Możliwości systemu Satel Perfecta

satel Perfecta podział na strefy, montaż satel perfecta, instalacja perfecta
Usługa zestawienia połączenia przez serwer Satel

Jeśli zdecydujesz się powierzyć nam instalację Twojego systemu alarmowego Satel Perfecta zyskujesz możliwość bezpłatnych rekonfiguracji systemu bezpłatnie i zdalnie bez konieczności umawiania się na wizyty serwisowe (taką funkcjonalność daje nam właśnie Satel Perfecta). Jako nie liczni dajemy klientowi również możliwość wydłużenia gwarancji na systemy montowane przez nas ze standardowych 24 miesięcy do nawet 5 lat.

możliwość wydłużenia gwarancji do 5 lat

Zapraszamy do kontaktu

System alarmowy Satel Perfecta, instalator satel prefecta, certyfikowny instalator perfecta,