Montaż alarmów i monitoringu, instalacja kamer i alarmu.

Montaż systemów alarmowych i telewizji CCTV

W dzisiejszych czasach montaż systemów alarmowych staje się powszechnym zjawiskiem. Systemy monitoringu są również coraz to popularniejsze, a związane jest to ze znaczącym spadkiem cen urządzeń i usług w porównaniu na przykład do tych samych inwestycji jeszcze kilka lat temu. Jednak pomysłowość włamywaczy nie zatrzymała się w miejscu, wobec czego producenci udoskonalają ciągle swoje produkty nierzadko wprowadzając na rynek nowe, eliminujące nietypowe zagrożenia. Przykładem mogłyby być czujniki wykrywające np. opary chloroformu, potocznie zwanego gazem usypiającym.

Przy sporządzaniu oferty zawsze uwzględniamy potrzeby klienta. Jeśli są podstawowe, nie namawiamy na urządzenia, które wykraczają poza nie, jednak zawsze informujemy o potencjalnych zagrożeniach. Jeśli klient ma życzenie, jesteśmy w stanie zabezpieczyć jego mienie nie tylko przed włamaniem, ale też przed wieloma innymi zdarzeniami, np. zadymieniem, skutkiem którego może być pożar lub  zalaniem wodą i zniszczeniami nią spowodowanymi.

W standardowych instalacjach montujemy jedynie urządzenia kilku sprawdzonych producentów: SatelDSC, GenevoBCS, Dahua, CMR, Commax, Came. Wybór ich nie jest przypadkowy, a podyktowany niezawodnością działania oraz prawidłowym podejściem do aspektu gwarancji urządzeń i najlepszym stosunkiem jakości do ceny.
W instalacjach bardziej wymagających, a co za tym idzie również bardziej kosztownych, korzystamy z rozwiązań firm: BoschSiemensUTC Fire & SecurityAper

U nas po montażu każdy klient otrzymuje fakturę VAT, a urządzenia objęte są gwarancją – w zależności od urządzeń od 24 do 60 miesięcy.

Zapraszamy do współpracy.

Terenem naszego działania jest większość woj. mazowieckiego zaczynając od Warszawy skończywszy na woj. podlaskim. Min. Sulejówek, Otwock, Józefów, Mińsk Maz. Siedlce, Sokołów Podl, Węgrów, Łochów, Ostrów Maz., Wyszków, Radzymin, Legionowo, Wołomin, Serock, Pułtusk, Kałuszyn.

Jeśli są Państwo zainteresowani systemem alarmowym bezprzewodowym zapraszamy do zapoznania się z większą ilością informacji na ich temat na:

Montaż alarmu i monitoringu

Tel. 602657469

email: info@transys.pl