Automat bramy garażowej

Automat bramy garażowej to w dzisiejszych czasach jeden z podstawowych elementów wyposażenia budynku. Wygoda oraz pewność, że nie zapomnieliśmy zamknąć bramy ( funkcja automatycznego zamykania) to bezsprzeczne zalety tego urządzenia.

Przy doborze urządzeń zawsze kierujemy się głównie aspektami technicznymi ( nie każdy automat można zamontować do każdej bramy) niemniej jednak nasza współpraca z bezpośrednimi dystrybutorami takich marek jak Came, Faac, Beninca pozwala nam zaproponować rozwiązania integrujące obsługę jednym pilotem kilku urządzeń np. bramy wjazdowej, bramy garażowej czy systemu alarmowego lub otwierania elektrozaczepu furtki.

Zdecydowanie jeśli chodzi o integrację – obsługę automatyki wjazdowej i systemów zabezpieczeń jesteśmy w stanie zaproponować więcej niż alarmowycy, którzy nie chcą się dotykać do automatów i monterzy automatów, którzy zazwyczaj nie dotykają się do alarmów. Zazwyczaj takie integracje odbywają się przy wspólnej wizycie obydwu panów co niesie za sobą nie potrzebne koszty, a i w razie jakiejkolwiek awarii trudno ustalić który z panów jest potrzebny bardziej.

U nas to wszystko otrzymują Państwo w pakiecie.

Wyceny i kosztorysy wykonujemy nieodpłatnie i bez zobowiązań.

Zapraszamy do kontaktu.

utomat do bramy garazowej

Automat bramy garażowej Came Ver