Automat bramy przesuwnej

Kolejnym elementem podnoszącym komfort życia jednocześnie podnoszący bezpieczeństwo jest automat bramy przesuwnej wjazdowej. Zamontowanie i odpowiednie skonfigurowanie urządzeń bezpieczeństwa jakimi są fotokomórki daje nam gwarancję, że brama nikogo i niczego nie zgniecie jednocześnie zamknie się po naszym wyjeździe automatycznie nawet jeśli zapomnimy nacisnąć pilota.

W tym przypadku jak i w pozostałych związanych z automatyką wjazdu automaty do bramy przesuwnej proponujemy renomowanej firmy Came. Pozwoli to na długoletnie bezawaryjne korzystanie z urządzeń. Tańszym rozwiązaniem są zestawy, które można nabyć w supermarketach. Jednak ich jakość jest adekwatna do ceny czyli niska. I różnica w cenie zostaje zniwelowana po kilku odpłatnych podjazdach serwisowych bo urządzenia te lubią działać nie koniecznie jak powinny.

Wykonujemy montaż zarówno sprzętu polecanego przez nas jak i sprzętu zakupionego przez Państwa np. w supermarkecie. Warunek jedyny to aby była do tego jakaś dokumentacja. Jeśli chodzi o gwarancję na nasze urządzenia wynosi 24 miesiące. Jeśli chodzi o urządzenia zakupione przez Państwa to gwarancję prawdopodobnie bierze na siebie sprzedawca jednak z doświadczenia wiemy, że rzadko jeśli w ogóle napawa jest bezpłatna. W najlepszym przypadku wiąże się jedynie z kosztami logistycznymi.

Nie dajemy gwarancji na urządzenia zakupione nie od nas jedynie na prawidłowy ich montaż.

Automat bramy przesuwnej CAME BX

siłownik came bx