Automat bramy przesuwnej

Kolejnym elementem podnoszącym komfort życia jednocześnie podnoszący bezpieczeństwo jest automat bramy przesuwnej wjazdowej. Zamontowanie i odpowiednie skonfigurowanie urządzeń bezpieczeństwa jakimi są fotokomórki daje nam gwarancję, że brama nikogo i niczego nie zgniecie jednocześnie zamknie się po naszym wyjeździe automatycznie nawet jeśli zapomnimy nacisnąć pilota.

W tym przypadku jak i w pozostałych związanych z automatyką wjazdu automaty do bramy przesuwnej proponujemy renomowanej firmy Came. Pozwoli to na długoletnie bezawaryjne korzystanie z urządzeń. Tańszym rozwiązaniem są zestawy, które można nabyć w supermarketach. Jednak ich jakość jest adekwatna do ceny czyli niska. I różnica w cenie zostaje zniwelowana po kilku odpłatnych podjazdach serwisowych bo urządzenia te lubią działać nie koniecznie jak powinny.

Wykonujemy montaż zarówno sprzętu polecanego przez nas jak i sprzętu zakupionego przez Państwa np. w supermarkecie. Warunek jedyny to aby była do tego jakaś dokumentacja. Jeśli chodzi o gwarancję na nasze urządzenia wynosi 24 miesiące. Jeśli chodzi o urządzenia zakupione przez Państwa to gwarancję prawdopodobnie bierze na siebie sprzedawca jednak z doświadczenia wiemy, że rzadko jeśli w ogóle napawa jest bezpłatna. W najlepszym przypadku wiąże się jedynie z kosztami logistycznymi.

Nie dajemy gwarancji na urządzenia zakupione nie od nas jedynie na prawidłowy ich montaż.

Automat bramy przesuwnej CAME BX

siłownik came bx

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress