Instalacja alarmu Warszawa

Satel Integra – instalacja alarmu Warszawa

Satel Integra to chyba obecnie najbardziej rozpoznawalny system alarmowy na naszym rynku. Jest popularny z trzech powodów. Po pierwsze marketing. Firma dużo czasu i środków przeznaczyła na zabiegi marketingowe. Po drugie jest cała masa wątków na forach i social media prywatnych użytkowników, którzy lepiej lub gorzej, ale sami próbują zamontować i skonfigurować ten system. I po trzecie to jeden z najbardziej rozwiniętych i ciągle rozwijanych technicznie systemów alarmowych na rynku. Pomimo tego, że znienawidzony i przeklęty przez instalatorów po wielu wpadkach z wadliwymi mega seriami produktów to mimo wszystko najczęściej stosowany w instalacjach. Przez ostatnie lata instalatorzy w tym i my sporo dostaliśmy w kość akcjami serwisowymi z nieudanymi produktami tego producenta. Wyciągając z tego wnioski na przyszłość montujemy je ciągle jednak zmuszeni jesteśmy wliczać stracony czas i koszty przyszłych akcji serwisowych w cenę usługi gdyż Satel jak żadna inna firma za swoje błędy nie rekompensuje wizyt serwisowych firmom instalacyjnym. Niestety w ciągu ostatnich dwóch lat 100% central Integra zamontowanych przez nas jak i naszych znajomych musiało wrócić do serwisu.

Jednak mamy ją w ofercie i jeśli Państwo są zdecydowani na ten model to przygotujemy ofertę i wykonany instalacje.

montaż systemu alarmowego satel integra, satel integra montaż, instalacja satel integra,
system alarmowy satel perfecta, montaz perfecta 16, instalacja perfecta 32,

Satel Perfecta – instalacja alarmu Warszawa

Satel Perfecta to najmłodszy produkt z serii central firmy. W skład linii Perfecta wchodzą 4 centrale. Perfecta 16 i Perfecta 16 WRL. Centrala z możliwością zamontowania do 16 czujek. Centrale ze oznaczeniem WRL dają możliwość budowy systemów całkowicie bezprzewodowych lub hybrydowych czyli mieszanych przewodowo bezprzewodowych. Centrale Perfecta 32 i Perfecta 32 WRL dają takie same funkcjonalności jednak można je rozbudować, aż do 32 czujek.

Wszystkie z wymienionych central Satel Perfecta są standardowo wyposażone w komunikatory gsm i możliwość zdalnej obsługi systemu z aplikacji na urządzenia mobilne.

Centrale serii Perfecta podzielić można na dwie niezależne strefy, a każdą z nich jeszcze dodatkowo na trzy tryby załączania. Daje to możliwości wystarczające do instalacji w domach jednorodzinnych. Odkąd została wprowadzona do sprzedaży u nas jest głównym systemem proponowanym właśnie to tego segmentu instalacji.

Warto również wspomnieć, że z poziomu aplikacji możemy również sterować wyjściami centrali co daje dodatkowe możliwości sterowania różnymi elementami wyposażenia domu zdalnie. Najczęściej klienci chcą mieć możliwość sterowania brama wjazdowa i garażową z poziomu aplikacji systemu alarmowego.

Satel Micra – instalacja alarmu Warszawa

Satel Micra chociaż oficjalnie nigdy nie zyskał miano systemu alarmowego, a jedynie modułu alarmowego to jest to ciekawa propozycja do zabezpieczenia małych obiektów typu mieszkanie, garaż, domek letniskowy. Jest to system hybrydowy z możliwością podłączenia 4 czujek przewodowych i 8 bezprzewodowych. Jeśli była by konieczność zamontowania większej ilości czujek bezprzewodowych za pomocą odpowiedniego modułu możemy zamienić 4 wejścia przewodowe w bezprzewodowe co daje całkowita ilość czujek bezprzewodowych w systemie w liczbie dwunastu. System może być obsługiwany za pomocą bezprzewodowego manipulatora, pilotów, z poziomu aplikacji na urządzenia mobilne czy po prostu za pomocą wiadomości tekstowych SMS.

W przypadku Micry jak tez Perfecty o czym nie wspomnieliśmy powyżej po zainstalowaniu mikrofonu jest możliwość zadzwonienia do centrali i podsłuchu tego co aktualnie dzieje się w obiekcie.

System ten u naszych klientów najczęściej montujemy w mieszkaniach i domkach letniskowych. Baterie w urządzeniach bezprzewodowych standardowo wytrzymują około 2 lat.

obsluga-satel-micra obsługa alarmu satel micra
genevo warszawa

Genevo Prima – instalacja alarmu Warszawa

Genevo to jeden z najmłodszych systemów na rynku. Jest to produkt Polski. Przemyślany przez projektantów pod katem jak najprostszej obsługi. Jak widać na foto obok, klawiatura jest łudząco podobna do monitora bankomatu gzie wybieramy funkcję a na ekranie dostajemy po kolei komunikaty co dalej zrobić. To było głównym założeniem systemu. Łatwość obsługi i intuicyjność jest tutaj na prawdę na wysokim poziomie. 

W momencie premiery Genevo Prima przeskoczył konkurentów możliwościami wbudowanego w płytę komunikatora GSM. Był naszym ulubionym systemem przez dłuższy czas. Do momentu, aż Satel wprowadził na rynek wspomniana wcześniej Perfectę. Niestety mającą podobne już funkcjonalności jednak w niższej cenie. Rynek jest okrutny i szybko zweryfikował co będzie montowane częściej. Jednak uważamy system Genevo Prima za bardzo stabilny i bezawaryjny. I zawsze jest u nas na pierwszym miejscu jeśli klient życzy sobie aby obsługa systemu miała być najmniej jak to możliwe kłopotliwa.

 

Rodzina central Prima składa się z 4 central. Prima 6, 16 i 64. Są to centrale z możliwościami podłączenia odpowiednio maksymalnej ilości czujek 6,16 i 64. Wszystkie maja w standardzie wbudowane komunikatory gsm. Dzięki temu mogą realizować funkcje szczegółowego powiadomienie sms oraz udostępniają możliwość zdalnej obsługi z aplikacji na urządzenia mobilne. Jedyna centrala Genevo nie mająca moduły gsm jest Prima 12. Może ona obsłużyć maksymalnie 16 czujek.

DSC Neo – instalacja alarmu Warszawa

DSC to firma rozpoznawalna na całym świecie w branży security jak również przez klientów, którzy bywają w różnych miejscach świata i zerkają jak my na tego typu urządzenia. Uznajemy go za najbardziej stabilny system alarmowy.

DSC Neo to najnowszy produkt tej firmy, dostępny od około 5 lat. Z racji tego, że nie należy do najtańszych systemów alarmowych ilość instalacji jakie popełniliśmy nie jest porażająco wielka, ale zawsze instalacje na tym sprzęcie lubimy i chętnie realizujemy. System DSC Neo jest hybrydą. Można na bazie jego budować systemy alarmowe przewodowe, bezprzewodowe i mieszane. Technologia bezprzewodowa w DSC to PowerG produkt wieloletnich prac lidera w segmencie systemów alarmowych bezprzewodowych, firmy Visonic. technologia ta pozwala budować systemy bezprzewodowe rozległe do 1,5 km, a żywotność baterii czujek bezprzewodowych wynosi nawet do 8 lat.

dsc warszawa

Potrzebna instalacja alarmu? Potrzebny serwis?

Zapraszamy do kontaktu

 

tel. 602 657 469

email: info@transys.pl

Instalacja alarmu Warszawa

Satel Integra instalacja alarmu Warszawa

Satel Perfecta instalacja alarmu Warszawa

Satel Micra instalacja alarmu Warszawa

Genevo instalacja alarmu Warszawa

DSC instalacja alarmu Warszawa