Wykonawca instalacji alarmowych

Wykonujemy, montujemy, instalujemy, rozbudowujemy, modernizujemy, serwisujemy systemy alarmowe.

Potrzebny wykonawca instalacji alarmowych? Jesteśmy do dyspozycji.

Systemami alarmowymi zajmujemy się od 2000 roku. Pracowaliśmy chyba na każdym z rodzaju dostępnych na naszym rynku systemów. W naszych instalacjach wykorzystujemy sprzęt kilku producentów. M.in. Satel, Genevo, DSC. Jednak w zakresie napraw czy modernizacji obsługujemy systemy alarmowe różnych producentów np. Pyronix, Visonic, Napco, Paradox, Ropam, Eldes, Elmes, Risco, Rokonet, Aritech, GE Security i wielu innych.

 

Działamy w szerokim znaczeniu pojęcia wykonawcy. Od projektu, który powstaje przy pierwszym spotkaniu na zabezpieczanym obiekcie, przez okablowanie jeśli jeszcze takowe jeszcze nie istnieje lub elektryk nie jest pewny czy zrobi to dobrze. Kolejnym etapem jest montaż urządzeń, konfiguracja i szkolenie z obsługi systemu i aplikacji do zdalnego zarządzania systemem jeśli taki posiada. Kolejnym etapem jest okres gwarancyjny, w którym to jeśli tylko instalacja będzie wymagała jakichś prac serwisowych, wykonujemy je bezpłatnie. Po okresie gwarancyjnym w dalszym ciągu jesteśmy gotowi świadczyć usługi serwisowe i modernizacyjne instalacji.

serwis pogwarancyjny systemów alarmowych i monitoringu kamer

Dlaczego my? Co nas wyróżnia?

możliwość wydłużenia gwarancji do 5 lat

Staramy się być o krok przed konkurencją. To co u nas jest standardem gdzie indziej za dopłata lub wręcz nie możliwe.

 

Jako jedni z nielicznych oferujemy swoim klientom możliwość przedłużenia gwarancji na niektóre instalacje nawet do 5 lat.

 

U nas nie ma szablonowych ofert. Nie działamy jak agencja ochrony, nie będziemy oferować jednego i tego samego systemu do „kiosku ruchu” i do domu jednorodzinnego bo handlowiec ma do podstawienia szablon. My zawsze dobieramy sprzęt i rodzaj zabezpieczenia do konkretnego rodzaju obiektu i indywidualnych oczekiwań klienta. Nigdy nie ma 2 takich samych systemów. Nie ma u nas, inni oferują sprzęt na którym maja największy zarobek lub są importerem.

 

Montujemy tylko sprzęt sprawdzony, z oficjalnej dystrybucji. Nie importujemy urządzeń z dalekiego wschodu, aby obniżyć cenę w ofercie. Cena w ofercie ładnie wygląda na papierze. System ma działać stabilnie i niezawodnie.

 

Sprzęt zawsze dobieramy uwzględniając wszystkie, a zwłaszcza ekonomiczne wytyczne klienta. Nie będziemy oferować Satela Integry do domku letniskowego chyba, że takie życzenie jest klienta.

Nie idziemy na łatwiznę. Nie boimy się pracy.

U nas nie usłyszą Państwo, że np. nie zrobimy okablowania, nie je zrobią elektrycy. Nie idziemy na łatwiznę i praca na budowie nie jest niczym strasznym. Wręcz wolimy jeśli na etapie budowy to my rozprowadzimy przewody pod system alarmowy czy monitoringu, bo wtedy mamy pewność, ze znajda się one w prawidłowych miejscach i co nieraz ma większe znaczenie na prawidłowych wysokościach.

 

Dobrym zwyczajem jest również sprawdzenie okablowania po pracach tynkarskich. To podczas nich dochodzi do największej ilości uszkodzenia przewodów. Tutaj również nie będziemy się wykręcać tylko zweryfikujemy je. Na takim etapie jeszcze można wszystko naprawić. Gorzej jeśli okaże się, że instalacja kablowa jest niedrożna po wykończeniu ścian na gotowo.

Ciągle się rozwijamy i szkolimy aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Fakt, że znamy jakiś system nie pozwala nam spocząć na laurach. Uczestniczymy regularnie w szkoleniach i targach branżowych po to aby być na bieżąco w nowościami  i normami w branży zabezpieczeń. 

Jest cała rzesza instalatorów, firm instalacyjnych, które poznając jeden system z grubsza lub co gorsza nie poznając go oferuje swoje usługi jego montażu i konfiguracji. Sa tacy, którzey chyba nieświadomie (bo nie wim jak nazwać niektóre niedociągnięcia w instalacjach jakie spotkaliśmy w czasie serwisów) zostawiaja klientowi system z ustawieniami fabrycznymi bo myślą, że skoro producent je tak ustawił to są optymalne. Niestety klient nie potrafiąc tego zweryfikować użytkuje system w nieświadomości co ma. Problem pojawia się przy włamaniu kiedy to okazuje się, ze system nie zadziałał jak powinien lub co gorsza w ogóle nie zadziałał. Na temat sytuacji, które spotkaliśmy, a nigdy nie powinny mieć miejsca w dobrze zrobionej instalacji moglibyśmy napisać pokaźną książkę. Co gorsza proceder jest coraz szerszy bo każdy może być instalatorem, każdy komu wydaje się, że potrafi. 

Szukasz oferty na system alarmowy? Przygotujemy ja bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań w kilku wariantach

 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 602 657 469

email: info@transys.pl

  • Wykonawca instalacji alarmowych Warszawa
  • Wykonawca instalacji alarmowych Satel
  • Wykonawca instalacji alarmowych Genevo
  • Wykonawca instalacji alarmowych DSC
  • Wykonawca instalacji alarmowych Siedlce
  • Wykonawca instalacji alarmowych bezprzewodowych
  • Wykonawca instalacji alarmowych z powiadomieniem