Alarmy domowe Warszawa

Alarmy domowe Warszawa i okolice. Montaż, serwis, modernizacja i konserwacja.

Zajmujemy się montażem systemów alarmowych przewodowych, bezprzewodowych i hybrydowych czyli mieszanych. Pracujemy na sprzęcie wiodących producentów Satel, Genevo, DSC. Nasze systemy alarmowe mogą szczegółowo powiadamiać o zdarzeniu wiadomościami tekstowymi. Oferują również możliwość obsługi zdalnej z dedykowanych aplikacji na urządzenia mobilne.

Klawiatury Satel Integra int- tsi, int-ksg, int-s,

Alarmy domowe Satel

Satel Integra

System alarmowy Satel Integra to obecnie najbardziej popularny i uniwersalny system alarmowy na naszym rynku. W linii central serii Integra znajdziemy małą centralę 4 liniową z możliwością rozbudowy do 24 – Intergra 24. Centrale Integra 32, 64, 128, 128WRL  z wbudowanym komunikatorem GSM/GPRS oraz odbiornikiem urządzeń bezprzewodowych Abax. Oraz centralę największą Integra 256.

Niewątpliwym atutem serii Integra jest duża ilość klawiatur od tzw. strefowych obsługujących tylko jedną strefę, przez podstawowe klawiatury LCD po sensoryczne. Flagowe panele dotykowe INT-TSI zmieniające wymiar systemu alarmowego w domowe centrum automatyki.

Satel Perfecta

System alarmowy Satel Perfecta to chyba obecnie najczęściej wybierany system przez instalatorów do zabezpieczania średniej wielkości obiektów takich jak domy jednorodzinne. System wyposażony w komunikator GSM ze szczegółowym powiadomieniem oraz możliwość zdalnej obsługi za pomocą aplikacji. System występuje w dwóch wielkościach – do 16 i do 32 czujek. Centrale z oznaczeniem WRL mają dodatkowo możliwość obsługi urządzeń bezprzewodowych. Oprócz klawiatury bezprzewodowej i pilota dedykowanych tylko systemom Satel Perfecta obsługują wszystkie urządzenia bezprzewodowe z serii MICRA. Obecnie jest to chyba system w najlepszym stosunku jakości do ceny.

Satel Micra

System oparty na module Satel Micra, pomimo, że oficjalnie nazywanym modułem alarmowym spełnia wystarczające warunki aby zabezpieczać małe obiekty m.in. mieszkania, domki letniskowe, garaże. W standardzie z tym małym hybrydowym systemem, który może obsłużyć 4 czujki przewodowe i 8 bezprzewodowych otrzymujemy szczegółowe powiadomienie o zdarzeniach oraz możliwość zdalnej obsługi z dedykowanej aplikacji. Obsługa systemu odbywa się przy pomocy bezprzewodowej klawiatury, pilotów, aplikacji lub wiadomości SMS. Po podłączeni mikrofonu mamy dodatkową możliwość nasłuchu tego co aktualnie dzieje się w obiekcie.

montaż-systemów-alarmowych-warszawa
system alarmowy satel perfecta, montaz perfecta 16, instalacja perfecta 32,
obsluga-satel-micra obsługa alarmu satel micra

Alarmy domowe DSC i Genevo

DSC Neo

Systemy alarmowe DSC od dziesięcioleci słyną z niezawodności i stabilności. Tak tez jest z najnowszą Linią Neo. DSC Neo to hybrydowy system alarmowy co oznacza, ze można na nim budować zarówno systemy alarmowe przewodowe jak i bezprzewodowe i hybrydowe czyli mieszane.

Seria central składa sie z 6 liniowej HS2016 z możliwością rozbudowy do 16 0raz 8 liniowych HS2032, 64,128 z możliwością odpowiednio do 32, 64 i 128 czujek. DSC Neo dysponuje chyba obecnie najbardziej zaawansowanym systemem bezprzewodowym. Technologia ta została nazwana przez twórców PowerG, A należy tu podkreślić, że tą technologię stworzyli najlepsi ludzie od systemów radiowych – firma Visonic. Szeroka gama urządzeń bezprzewodowych i rozmaitych detektorów oraz zasięg i odległości pomiędzy urządzeniami do niemal kilometra zostawiają całą konkurencje w tyle. Jeśli dodamy fakt iż baterie w niektórych czujkach mają mieć żywotność do 8 lat to już na prawdę nie ma konkurencji.

Niestety za to wszystko trzeba zapłacić niestety więcej. Ale według nas warto.

Genevo Prima

Systemy alarmowe Genevo wyróżniają się na tle konkurencji bardzo łatwą wręcz bankomatową, intuicyjną obsługą. To propozycja dla tych, którzy nie lubią, a niestety muszą obsługiwać tego typu urządzenia. Rodzina central Prima składa się z 4 central. Prima 6, 16 i 64 to centrale z wbudowanymi komunikatorami gsm. Obsługują tyle czujek ile wskazuje cyfra w nazwie. Oprócz nich jest jeszcze centrala Genevo Prima 12, która może obsłużyć do 16 czujek jednak nie ma komunikatora i nie można jej obsługiwać zdalnie z poziomu aplikacji jak to ma miejsce w przypadku wcześniej wspomnianych central z komunikatorem gsm.

Największa centrala Genevo Prima 64 daje nam możliwość podziału systemu na 4 strefy, a dodatkowo w każdej z nich wydzielenie tzw. części sypialnianej. Daje nam również możliwości sterowania różnymi urządzeniami jak bramy garażowa czy wjazdowa, oświetlenie czy podlewanie ogródka. To tylko nieliczne możliwości tego według nas naprawdę świetnego systemu alarmowego. Na wspomnienie zasługuje jeszcze możliwość sprawdzania i doładowania środków na karcie prepaid z poziomu klawiatury.

systemy alarmowe dsc, instalacja alarmowa dsc, alarm dsc
systemy alarmowe genevo, alarm genevo, instalacja alarmowa genevo

Jak Sami Państwo widzicie, każdy system jest inny. Każdy ma też swoje wady i zalety. Niestety bazując tylko na jednym sprzęcie jak to bywa w niektórych przypadkach firm instalacyjnych, a głównie agencji ochrony nie ma możliwości dobrania zawsze odpowiedniego sprzętu do danej instalacji czy wymagań klienta. Dlatego u nas zawsze do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie, tak aby obiekt był jak najlepiej zabezpieczony, a klient nie był niewolnikiem systemu alarmowego.

Zapraszamy do kontaktu

Tel. 602 657 469

email: info@transys.pl

  • Satel Integra – alarmy domowe Warszawa
  • Satel Perfecta – alarmy domowe Warszawa
  • Satel Micra – alarmy domowe Warszawa
  • Genevo Prima – alarmy domowe Warszawa
  • DSC – alarmy domowe Warszawa