Galeria instalacji automatyki wjazdowej

Niektóre z naszych instalacji automatyki wjazdowej Came

Automatyka bramy przesuwnej Came BX Strong

montaż automatu do bramy przesuwnej Came BX strong
came dadoo lampa ostrzegawcza

Montaż automatyki wjazdowej Came BX78 – Strong do bramy przesuwnej o wadze około 550 kg. Okablowanie wykonane przez jakąś firmę instalacyjną. Błędy jakie popełnili niech będą przestrogą dla innych na przyszłość. Zasilanie 230V wykorzystane do automatyki  zasila również część oświetlenia zewnętrznego. W takim przypadku jeśli awarii ulegnie coś w obwodzie oświetlenia klient również nie może korzystać z automatu. A zimową porą często zdarza się, że z wilgoci w instalacji wyrzuca różnicówkę obwodu zewnętrznego. Przewody do fotokomórek okablowane wewnętrznym przewodem komputerowym FTP. Obwód sterowania z domofonu i systemu alarmowego okablowany przewodem do systemów pożarowych. Co mogliśmy wymieniliśmy. Ale nie dało się wszystkiego. Człowiek, który to robił w rozmowie przyznał się, że z automatyka nigdy nic wspólnego nie miał. Po co robił okablowanie? Za pewne poproszony przez klienta. Problem często spotykany. Nieraz nawet trzeba powiedzieć klientowi, że się nie da na takim okablowaniu zamontować urządzeń. 

Urządzenia dobierane pod kolorystykę wykończenia elewacji betonem architektonicznym. Dopiero po skończonej elewacji będzie widać jak wszystko ze sobą współgra.

Automatyka bramy skrzydłowej Came Fast

instalacja automatyki wjazdowej came fast
automat do bramy skrzydłowej came
automatyka bramy skrzydłowej came montaż

Montaż automatyki wjazdowej Came Fast z łamanym ramieniem do bramy skrzydłowej. Wybór tej automatyki podyktowany był dwoma warunkami. Szerokim słupkiem(38 cm z zawiasem obsadzonym na środku) oraz bardzo prześwitującą bramą, której estetykę popsułby siłownik tubowy. Niestety w przypadku tej realizacji klient przy murowaniu ogrodzenia w ogóle nie pomyślał o okablowaniu lub nawet samych przepustach kablowych. W przypadku tej instalacji klient z racji tego, że dojazd miał drogą własną mógł zrezygnować z lamy sygnalizacyjnej bo jej montaż wiązał by się z nawierzchniowym prowadzeniem przewodu. Całą resztę okablowania wykonaliśmy bez psucia estetyki, łącznie z doprowadzeniem zasilania do sąsiadującego budynku.

Szlaban Came Gard 6500 G6500

montaż szlabanu came gard
instalacja szlabanu came
szlaban-Came-gard-6500

Automatyka szlabanowa. Szerokość wjazdu 6m. Długość ramienia 6,85m. Szlaban sterowany z pilota, przycisku w pomieszczeniu ochrony i z analityki kamery, która odczytuje i rozpoznaje tablice rejestracyjne. Instalacja daleko od domu. Nie wiedzieliśmy co nas zastanie. Jako podstawę zaadoptowaliśmy płytę betonowa przy budynku stróżówki. Fotokomórki oczywiście w wersji z bezprzewodowym nadajnikiem zamontowanym na podporze ramienia. Podpora ramienia zainstalowana na prefabrykowanym elemencie montażowym słupa oświetleniowego 🙂 Trochę to twórcze ale 400 km od domu pracuje się na tym co jest dostępne w lokalnej hurtowni elektrycznej. Tym bardziej, ze instalację trzeba było zamknąć w jeden dzień.

came amico montaż
silowniki came fast
came axo
okablowanie automatyki wjazdowej
automat came fast
fotokomórka bezprzewodowa came
wideodomofon vidos na wąski słupek
automat do bramy przesuwnej came bx
brama z automatem came bx
montaż automatyki wjazdowej Warszawa, siedlce, Węgrów, Łochów
instalacja automatyki wjazdowej
kontaktron na furtce blokuje bramę
przycisk wyjścia w systemie wideodomofonowym

Montaż automatyki wjazdowej, instalacja automatyki wjazdowej. Montaż automatów do bram, instalacja automatów do bram. Montaż automatu do bramy, instalacja automatu do bramy. Automatyka bramowa. Automat do bramy wjazdowej. Automat do bramy przesuwnej. Automat do bramy skrzydłowej. Automat do bramy garażowej. Automatyka Came. Came BX, Came BK, Came BXV, Came fast, came AXO, Came Amico, Came Space. Węgrów, Sokołów Podlaski, Siedlce, Mińsk Maz., Warszawa, Łochów, Wyszków,