sonos

SONOS

Zapomnij to co słyszałeś dotychczas

Sonos wyznacza całkiem nowy sposób słuchania muzyki. Każdy zakątek Twojego domu możesz wypełnić strumieniowo muzyką z całego świata. Instalacja bezprzewodowa, jakość dźwięku HiFi, a wszystkim sterujesz za pomocą smartphona czy tabletu.
Za pomocą jednego systemu słuchasz dowolnej muzyki w dowolnym pomieszczeniu. Sterować możesz globalnie lub lokalnie. Za pomocą jednego systemu nagłośnienia dziecko może słuchać audycji dla dzieci, żona ulubionej muzyki np. w serwisie Deezer, a Ty podczas prac w garażu ulubionego rocka np. iTunes. Odtwarzaj różne utwory w różnych pokojach lub ten sam utwór z perfekcyjną synchronizacją.

Eksplozja dźwięków w Twoim domu

Masz własną bibliotekę muzyczną? Ulubiony serwis muzyczny? Słuchaj ich oraz setek tysięcy internetowych stacji radiowych oraz programów w każdym zakątku Twojego mieszkania. Brakuje Ci głośnego słuchania muzyki? W kuchni. W sypialni. W salonie. Odtwarzacz Sonos pozwoli Ci dowolnie wypełnić cały dom muzyką.

Na początek jeden „klocek” później w każdym pomieszczeniu

Nie musisz kupować od razu całego zestawu. Na początek wystarczy jeden „klocek”. Szybko jednak docenisz jakość systemu Sonos i uzupełnisz pozostałe pomieszczenia dodatkowymi jego elementami.

W skład systemu multiroom mogą wchodzić następujące elementy:

SONOS PLAY:5

UNIWERSALNY, MULTI ODTWARZACZ HiFi
ZAPEWNI CI INTENSYWNY I REALNY DŹWIĘK
W ŚREDNIEJ WIELKOŚCI POMIESZCZENIACH

PLAY:5 posiada na pokładzie pięć głośników, a każdy z nich jest zasilany dedykowanym wzmacniaczem.Wszystko to ma Twój zmysł słuchu. PLAY:5 polecamy szczególnie na początek jeśli Jesteś zainteresowany rozpoczęciem kompletowania swojego systemu multiroom. Zacznij od jednego i kontynuuj poszerzanie systemu aż każdy centymetr Twojego domu wypełnią Twoje ulubione dźwięki.

sonos play5

SONOS PLAY:3

MNIEJSZY, NIEPOZORNY ODTWARZACZ,
KTÓRY POTRAFI NAROBIĆ HAŁASU
I ZATRZĄŚĆ POSADAMI

Wielofunkcyjny, odtwarzacz HIFI, który skrywa olbrzymi potencjał w tak małym rozmiarze. Trzy głośniki, a każdy z nich jest zasilany dedykowanym wzmacniaczem. PLAY:3 wypełni dźwiękiem każdy zakątek Twojego pokoju. Możesz go umieszczać w dowolnych pozycjach: pionowo, poziomo, ukryć na półce czy przymocować do ściany. Zawsze doznania dźwiękowe najwyższym poziomie. Jest on przewidziany do małych pomieszczeń lub przestrzeni, w których ciężko uzyskać dobry dźwięk.

sonos play 3
sonos play 1

SONOS PLAY:1

NAJMNIEJSZY Z RODZINY SONOS
JEDNAK NIECH CIĘ NIE ZMYLI JEGO KOMPAKTOWY ROZMIAR
BO DŹWIĘK NADAL TEN SAM W JAKOŚCI HiFi

Jako jedyny tak kompaktowy bezprzewodowy odtwarzacz oferuje tak mocne doznania dźwięku HIFI. Krystaliczny dźwięk, mocne basy, czyste wysokie tony na każdym poziomie głośności. Muzyka całego świata w każdym pomieszczeniu Twojego domu. Dodatkowym atutem tego „klocka”jest możliwość użytkowania go w pomieszczeniach wilgotnych.

SONOS PLAYBAR

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem nowoczesnego i bardzo płaskiego telewizora, jednak dźwięk z jego głośników nie dorównuje jakości obrazu to jest Playbar Sonos jest Twoim rozwiązaniem tego problemu.

Playbar zintegrujesz z telewizorem za pośrednictwem połączenia optycznego, nadal jednak będzie on miał możliwość jak inne odtwarzacze Sonos samodzielnego odtwarzania muzyki.Jest uniwersalny możesz go bezproblemowo umieścić nad lub pod telewizorem.

DŹWIĘK W JAKOŚCI HIFI WPROST Z TWOJEGO TELEWIZORA Ta wbrew pozorom niewinna konstrukcja skrywa dziewięć głośników i jest w stanie wypełnić każde pomieszczenie realistycznym wręcz krystalicznie czystym dźwiękiem. Twoje ulubione filmy i gry w całkowicie nowym wymiarze.